Agrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoTorus logoKontor logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rynek zarządzania nieruchomościami komercyjnymi podsumowany

Relacja

14 maja w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbył się II Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych.

Ponad 150 osób zgromadziło się 14 maja 2013 roku w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie, aby wziąć udział w II Kongresie Zarządców Nieruchomości Komercyjnych. Organizatorem wydarzenia był Polski Instytut Rozwoju Rynku, dzięki któremu spotkali się specjaliści z szeroko rozumianego obszaru zarządzania nieruchomościami. Uczestnicy reprezentowali takie sektory nieruchomości komercyjnych jak m.in. powierzchnie biurowe, magazynowe, centra handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe i zakłady przemysłowe.

Kongres był platformą do wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy na temat branży. Dzięki części wystawienniczej, goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą produktów i rozwiązań wspomagających sektor zarządzania nieruchomościami. Wydarzenie było również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i relacji.

Pierwszą atrakcją Kongresu był wykład eksperta z dziedziny modernizacji dźwigów osobowych w obiektach komercyjnych, który wspomniał również o kwestiach dotyczących korzystnej umowy serwisowej dźwigów. Wydarzenie zostało urozmaicone również prezentacją dotyczącą systemów informatycznych dla branży nieruchomości komercyjnych. W wykładzie zawarto informacje o możliwościach i architekturze zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego pracę zarządców. Specjalista z zakresu ekologicznych i trwałych pokryć dachowych podzielił się wiedzą związaną z tematyką izolacji dachów poprzez renowację za pomocą innowacyjnej technologii. Natomiast o wybranych praktycznych zagadnieniach w komercyjnych umowach najmu opowiedział prawnik z kancelarii adwokackiej. Duże zainteresowanie wśród gości Kongresu wzbudził wykład dotyczący optymalizacji wydatków energetycznych, w tym wydatków związanych z gazem ziemnym. Kolejna prelekcja dotyczyła natomiast innowacyjnej technologii wentylacji przez grzybów i dokuczliwych zapachów. Podczas Kongresu nie zapomniano również o tematyce restytucji mienia po pożarach i zalaniach.

Portal E-biurowce.pl był patronem medialnym wydarzenia.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra