PGE Narodowy

Sklep Biegacza w Legnica Park Popowice

Legnica Park Popowice
Legnica Park Popowice
Sieć Sklep Biegacza wynajęła powierzchnię w kompleksie mieszkaniowo-biurowo-usługowym Legnica Park Popowice we Wrocławiu.

Jeden z lokali biurowych Legnica Park Popowice został wynajęty przez Sklep Biegacza – firmę łączącą sprzedaż internetową z rozwojem ogólnopolskiej sieci specjalistycznych sklepów dla biegaczy. W ofercie sklepu znajduje się m.in. sprzęt do ćwiczeń, a jego klienci mogą również skorzystać z profesjonalnych porad. Podczas zwierania transakcji, właścicielowi budynku – spółce ING Lease Polska doradzali agenci z firmy DTZ, odpowiedzialnej za komercjalizację przestrzeni biurowej.

 

Legnicka Park Popowice mieści się na pograniczu strefy mieszkaniowej oraz usługowej Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Legnickiej — głównej arterii komunikacyjnej, łączącej centrum miasta z obwodnicą śródmiejską. Rejon ten określany jest jako Zachodnie Centrum Biznesu. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum miasta, jak i z pozostałymi dzielnicami. Łatwy dojazd zapewnia bliskość dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, w tym autostrady.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz