Giant

EKO Promenady Business Park z nowymi najemcami

Promenady ZITA
Promenady ZITA
Do grona najemców kompleksu Promenady Business Park dołączyły kolejne firmy: Ecco Rail, Axiom SL, SI Consulting.

Do grona najemców kompleksu Promenady Business Park dołączyły kolejne firmy. Do biurowca Promenady ZITA wprowadzi się dostawca logistycznych usług kolejowych – Ecco Rail – który wynajął 374 mkw. Kolejni najemcy to ukraińska spółka Axiom SL (659 m kw.) oraz dostawca usług związanych z utrzymaniem systemów SAP, SI Consulting. Zajmą oni odpowiednio 659 mkw. i 1200 mkw. przestrzeni biurowej. Ponadto na dobranie dodatkowych 851 mkw. powierzchni zdecydował się jeden z kluczowych najemców budynku, firma z branży ciepłowniczej.

 

Rolę agenta wyłącznego Promenady Business Park pełni firma Savills. Oddane do użytkowania dwie pierwsze fazy budynku Promenady ZITA w kompleksie Promenady Business Park są obecnie wynajęte w 62 proc. Sfinalizowaliśmy transakcję z dotychczasowym najemcą i zawarliśmy umowy najmu z firmami spoza Wrocławia, a nawet spoza Polski – mówi Magdalena Nowak, menedżer regionalny w Dziale Powierzchni Biurowych w Savills. Dostrzegamy w tym pozytywny trend dla miasta, które wraz z napływem przedsiębiorstw, będzie czerpało korzyści ekonomiczne, społeczne i infrastrukturalne. Wrocław to lokalizacja coraz bardziej widoczna na biurowej mapie Polski. Jesteśmy przekonani, że nowi najemcy Promenady Business Park będą zadowoleni z przeprowadzki na Dolny Śląsk – dodaje.

 

Promenady ZITA jest biurowcem klasy A o łącznej powierzchni biurowej 21 120 mkw. Znajduje się w północnej części Wrocławia przy ul. Antoniego Słonimskiego. Inwestorem projektu jest Vantage Development. Połowa obiektu została ukończona i przekazana do użytkowania pierwszym najemcom. Planowany termin ukończenia ostatniego etapu inwestycji wyznaczono na III kw. 2016 r. Promenady ZITA została certyfikowana w systemie LEED na najwyższym poziomie Platinum.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz