Giant

Kolejny najemca w Sterlinga Business Center (SBC)

Tate & Lyle oraz Rule Financial, wynajmujące budynek Sterlinga Business Center w Łodzi powiększyły ilość wynajmowanej powierzchni, a dodatkowo Rule Financial przedłużył okres wynajmu.

Piotr Kania, Country Manager z ramienia Rule Financial w Polsce tłumaczył, że decyzja o zmianie siedziby w sierpniu 2011 roku do budynku SBC była spowodowana rosnącymi potrzebami wynikającymi z rozwoju firmy i wzrostem zatrudnienia z 50 osób do 175.

Firma Rule Financial jest liderem na rynku dostawców usług doradztwa, realizacji oraz wsparcia dla branży finansowej. Biura firmy zlokalizowane są w Londynie, Nowym Jorku, Barcelonie oraz od 2008 roku w Łodzi. Ranking Sunday Times Fast Track, uznał ją za jedną z najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Wielkiej Brytanii.

Natomiast firma Tate & Lyle jest globalnym dostawcą półproduktów do branży spożywczej, posiadającym ponad 30 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Jej markami są SPLENDA® Sucralose, PROMITOR™ Dietary Fiber i STA-LITE® Polydextrose a także Bio-PDO™, Ethylex® i Sta-Lok®.

To duże wyróżnienie dla biurowca, że firmy o tak wysokiej pozycji na rynku w swoich branżach zdecydowały się ulokować swoje siedziby właśnie w Łodzi w Sterlinga Business Center.   


0.0
Napisz pierwszy komentarz