Kinnarps 01.06-30.06

Gala wręczenia nagród Eurobuild Awards!

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hilton Warszawa
Data : 06.12.2012
Godzina : 09:03 - 20:03
Status : zakończone
Gala wręczenia nagród Eurobuild Awards!
6 grudnia, podczas gali wręczenia nagród Eurobuild Awards, poznamy najlepsze firmy 2012 roku działające na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

6 grudnia, podczas gali wręczenia nagród Eurobuild Awards, poznamy najlepsze firmy 2012 roku działające na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie to trzecia edycja projektu organizowanego przez wydawcę dwujęzycznego miesięcznika „Eurobuild Central & Eastern Europe”.

Nagrody Eurobuild Awards przyznawane są w czterech głównych kategoriach:

  1. Nagroda za całokształt osiągnięć – przyznawana jest osobie, której dokonania są wysoko oceniane przez przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa. Przy dokonywaniu wyboru pod uwagę brane są: życiowe osiągnięcia, droga do sukcesu oraz wkład włożony w rozwój polskiego rynku nieruchomości. Laureatami tej nagrody są bez wątpienia postaci wybitne.
  2. Nagrody najemców – zwycięskie obiekty zostaną wyłonione na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej przez Millward Brown SMG/KRC wśród najemców biur, centrów handlowych oraz magazynów. W badaniu ocenianych jest: 60 budynków biurowych, 35 centrów handlowych i 20 magazynów w całej Polsce.
  3. Nagrody rynku – zwycięskie projekty/firmy zostaną wybrane przez jury składające się z profesjonalistów posiadających rozległą wiedzę na temat danego sektora lub kategorii. Nie ma limitu liczby członków jury dla każdej kategorii. Statystyki dotyczące zgromadzonego grona są imponujące: w 2010 roku zebraliśmy 105 członków jury, a w 2011 roku było ich już 177.
  4. Nagrody publiczności – głosowanie odbędzie się podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton.

Nagrody Eurobuild Awards to unikatowa inicjatywa, która w krótkim czasie wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości. Dzięki nowej formule przyznawania nagród (najlepsze firmy/projekty wybiera nie tylko jury, ale także użytkownicy nieruchomości) dwie poprzednie edycje zdobyły uznanie szerokiego grona przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa, co świadczy o potrzebie istnienia takiego projektu. Eurobuild Awards wskazuje liderów, wyznacza trendy oraz prezentuje mocne strony rynku. Tegoroczna gala również będzie wydarzeniem na dużą skalę. Spodziewamy się blisko 700 gości – czołowych przedstawicieli rynku nieruchomości.

Nagrody Eurobuild Awards są podsumowaniem aktywności rynku nieruchomości, a katalog Eurobuild Awards, wydawany specjalnie na tę okazję, stanowi podsumowanie wydarzenia i w całości poświęcony jest temu projektowi. W katalogu opublikowany zostanie raport z badania Millward Brown SMG/KRC, na podstawie którego wyłoniono zwycięzców w kategorii Nagrody najemców. Znajdą się tam również sylwetki zwycięzców, członków jury oraz projekty nominowane w poszczególnych kategoriach.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.eurobuildawards.com.


0.0
Napisz pierwszy komentarz