Kinnarps 01.06-30.06

4. edycja nagród Eurobuild Awards

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Hilton
Data : 05.12.2013
Godzina : 16:00 - 23:00
Status : zakończone
4. edycja nagród Eurobuild Awards

Ponad 200 nominowanych w 33 kategoriach wybieranych przez 200 członków jury,
blisko 700 gości na wieczornej gali.

 

Eurobuild CEE zaprasza do udziału w 4. edycji nagród Eurobuild Awards. Gala wręczenia nagród odbędzie się 5 grudnia w Hotelu Hilton. W tym dniu poznamy najlepsze firmy i projekty 2013 roku na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagrody Eurobuild Awards to unikatowa inicjatywa, która w krótkim czasie wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie. Ze względu na formułę przyznawania nagród, pierwsze edycje Eurobuild Awards znalazły uznanie zarówno wśród uczestników ceremonii wręczenia nagród, sponsorów i partnerów, jak i całego rynku. Eurobuild Awards wyrastający na najważniejsze wydarzenie roku kreuje liderów, wskazuje trendy oraz mocne strony rynku.

  • Zgłoś firmę lub najlepszy projekt zrealizowany w 2013 roku. Na rejestracje konkursowe czekamy do 25 października.

 

  • Zgłoś przedstawiciela firmy do jury. Jury nagród Eurobuild Awards jest bardzo liczne i nielimitowane, składa się z profesjonalistów posiadających dogłębną wiedzę na temat danego sektora lub kategorii. W roku 2012 w składzie było 187 członków jury. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października.

 

  • Zostań gościem gali i razem z nami poznaj liderów rynku nieruchomości.

 

  • Zaprezentuj firmę i zostań sponsorem gali.


Więcej informacji na stronie: www.eurobuildawards.com


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz