FYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoBusiness House logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Toni Erdmann"

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów (ul. Gen. Andersa 5)
Data : 08.12.2016
Godzina : 20:30 - 23:30
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Toni Erdmann"
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Toni Erdmann". Film ten wygrał festiwal filmowy Tofifest 2016 i jest także nominowany aż w pięciu kategoriach do Europejskich Nagród Filmowych zwanych "Europejskimi Oscarami.

Już 8 grudnia br. w warszawskim kinie Muranów o 20:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Toni Erdmann". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl. 

 

Film wejdzie do polskich kin 27 stycznia 2017 r. Jego reżyserem jest Maren Ade, a w rolach głównych występują Sandra Hüller i Peter Simonischek. „Toni Erdmann” to wzruszająca komedia, która porusza tematykę ważnych w życiu wartości. Film przedstawiająca napięte relacje między córką, a ojcem. Winfred chce sprawić, by jego córka znów cieszyła się radością życia i zerwała z pracoholizmem i w tym celu mężczyzna tworzy fikcyjną postać. Jest nią odbiegający od standardów biznesmen Toni Erdmann. Czy w ten sposób ojciec pomoże córce odkryć co tak naprawdę liczy się w życiu? Odpowiedzi na to pytanie należy poszukać właśnie w najnowszym filmie Maren Ade.

 

Film "Toni Erdmann Będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra