Biura XXI wieku

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Westin
Data : 16.05.2017
Godzina : 09:30 - 16:00
Status : zakończone
Biura XXI wieku
Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji Biura XXI wieku, która odbędzie się w Hotelu Westin w Warszawie w dniu 16 maja 2017 r.

Konferencja będzie przede wszystkim okazją do przedyskutowania innowacyjnego raportu dotyczącego „Zużycia energii w budynkach biurowych”, przygotowanego przez trzech partnerów Cushman & Wakefield, Go4Energy i Skanska. W trakcie spotkania przedstawiona zostanie unikatowa metodyka zastosowana w badaniu, wnioski oraz korzyści jakie niesie ze sobą przystąpienie do kolejnej edycji badania.

 

Ponadto, w dwóch towarzyszących panelach omówimy zagadnienia związane z szeroko pojętymi kosztami eksploatacyjnymi w biurowcach oraz nowymi trendami w podejściu do powierzchni biurowych. Szczególną uwagę poświęcimy komfortowi użytkowników oraz ich oczekiwaniom.

 

Wśród prelegentów gościć będziemy przedstawicieli firm: Caverion, Cushman & Wakefield, Drzewiecki Tomaszek & Wspólnicy, Green Water Solution, Go4Energy, Halton, IFMA, Skanska, Trilux.

 

Udział w konferencji wymaga zarejestrowania i wniesienia opłaty zgodnie z cennikiem. Zapraszamy na stronę poświęconą wydarzeniu (http://konferencja.oswbz.org), gdzie będą mogli Państwo zapoznać się ze szczegółowym planem konferencji, listą prelegentów oraz cennikiem.

 

Aby zagwarantować komfort oraz dostęp do materiałów wszystkim uczestnikom konferencji, uprzejmie prosimy o rejestrację najpóźniej do dnia 11 maja 2017 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz