Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Miasto : Toruń
Miejsce :
Data : 23.05.2017 - 24.05.2017
Godzina : 09:00 - 15:00
Status : zakończone
Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi
"Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi" to VII Szkolenie Real Estate Management.

Przed współczesnym menedżerem zarządzającym nieruchomościami komercyjnymi stawia się coraz więcej obowiązków i zadań. Dotyczy to praktycznie każdego stopnia zarządzania, poczynając od zawodów znajdujących się w obszarze facility poprzez property aż po dziedzinę asset management. Wielu profesjonalistów jest mocno obciążonych codziennymi zadaniami, przy jednoczesnej dużej presji na optymalizację i rozwój.

To bardzo wymagające środowisko sprawia, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na łączenie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej z różnych dziedzin i stosowanie jej w ramach jednego stanowiska pracy.

Weź udział w jedynym szkoleniu z obszaru zarządzania nieruchomościami, na którym dowiesz się, jak integrować trzy różne poziomy zarządzania – facility, property i asset management. 

Wszystko to w ramach jednego spójnego case study stworzonego specjalnie na potrzeby naszego szkolenia! Kopernik Business Center to obiekt, który ma swoją przeszłość... Jego pierwszy właściciel nie poradził sobie z komercjalizacją a jego zarządca okazał się mało skuteczny. Obiekt boryka się z pewnymi problemami, jednak przychodzisz mu z pomocą!

Reprezentujesz nowego właściciela i w jego imieniu zarządzasz budynkiem.

Twoim zadaniem będzie rozwiązanie głównych problemów, z jakimi boryka się obiekt i uleczenie biznesu właściciela nieruchomości w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe oraz doświadczenia naszych trenerów.

  • Stwórz plan optymalizacji dla nieruchomości i zaproponuj oszczędności CAPEX-owe i OPEX-owe!
  • Dowiedz się, jak zarządzać projektem w swoim obiekcie.
  • Stwórz spójny plan realizacji fit-outu dla kluczowego najemcy!
  • Wynegocjuj najkorzystniejsze warunki najmu powierzchni biurowej dla firmy z sektora IT.
  • Zakontraktuj serwisy budynkowe i osiągaj zamierzone synergie.
  • Dowiedz się, jak zarządza się obiektami sieciowymi i wynajmij powierzchnię w budynku dużemu najemcy sieciowemu! 

Wszystko to i jeszcze więcej w ramach jednego spójnego szkolenia.

Topowi prelegenci, sprawdzona wiedza, wspólna zabawa i networking. Nie może Cię tu zabraknąć!

Wśród trenerów pojawią się miedzy innymi: Mariusz Zabielski- wykładowca SGH i Politechniki Warszawskiej, były kierownik ekspansji Lidl Polska, Zbigniew Mazurek - niezależny konsultant ds. FM, Seweryna Afanasjew- członek zarządu RICS Polska i Asset Manager z wieloletnim doświadczeniem, Agnieszka Chmarzyńska – autorka „Poradnika dla zarządcy biurowego”, Karina Kreja – Head of workplace and design  w CBRE, Krzysztof Ogonowski – prezes BPI Polska ekspert ds. project management i Grzegorz Pollak – mówca motywacyjny i ekspert ds. czystości powietrza w Fellowes Polska.

Organizatorem wydarzenia jest redakcja magazynu „Real Estate Manager”.

Więcej na www.szkolenierem.pl

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz