Interbiuro zaprasza na pokaz filmu

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów (ul. Gen. Andersa 5)
Data : 08.06.2017
Godzina : 20:00 - 22:00
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na pokaz filmu
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na pokaz specjalny filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (Tytuł oryginalny: Perfetti sconosciuti) to dzieło Paolo Genovese. Film otrzymał nagrody David di Donatello (określane mianem włoskich Oscarów) w kategoriach najlepszy film 2016 oraz najlepszy scenariusz. Został on także nagrodzony na Tribeca FF i MFF w Bari. Film otrzymał także Srebrną Wstążkę – nagrodę Włoskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych dla zespołu aktorskiego. W rolach głównych występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Kasia Smutniak.

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to włoski komediodramat. Film ukazuje historię grupy przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji postanowili zagrać w z pozoru niewinną zabawę. Obecni na spotkaniu zdecydowali się na to, by dzielić się między sobą treścią każdej rozmowy czy wiadomości, którą otrzymają podczas tego wieczoru. Jednak z każdym sms-em, e-mailem czy telefonem na światło dzienne zaczynają wypływać kolejne tajemnice. Co więcej, te ujawnione sekrety staną się powodem różnych konfliktów...

Film „dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” będzie można będzie zobaczyć w ramach pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy ESPES i Witkowski. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz