FIRE AKADEMIA - WARSZTATY POŻAROWE 2017

Miasto : Szczecin
Miejsce : Radisson Blu w Szczecinie, Plac Rodla 10
Data : 07.06.2017
Godzina : 09:00 - 14:30
Status : zakończone
FIRE AKADEMIA - WARSZTATY POŻAROWE 2017
Startują pierwsze FIRE |AKADEMIE (Warsztaty Pożarowe) w tym roku!

 

Lato w pełni nie należy zatem zapominać o zagrożeniach pogodowych a co za tym idzie ich skutkach w postaci podtopień i powodzi dlatego m.in. o skutecznej ochronie przeciwpowodziowej w praktyce będą mówić eksperci z PIETRUCHA International którzy zaprezentują m.in. dla służb zarządzania kryzysowego mobilne systemy ochrony przeciwpowodziowej IBS. Ewakuacja, właściwe oznakowanie dróg ewakuacyjnych to kolejne ważne tematy sesji warsztatowych. Uczestnicy dowiedzą się m.in.  – 

  • jak skutecznie i inteligentnie kierować ewakuacją przy pomocy innowacyjnego oświetlenia awaryjnego? (oświetlenie dynamiczne marki Hybryd jako przykład inteligentnego kierowania ewakuacją to m.in. jeden z ważnych elementów skutecznej ewakuacji)
  • jak zabezpieczyć drogi ewakuacyjne przed zadymieniem? 
  • i dlaczego tak ważna jest kontrola i sterowanie w systemach wentylacji pożarowej?

Warsztaty zakończy Panel Dyskusyjny z udziałem Gościa Honorowego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego dr inż. Dariusza Ratajczaka, które poprzedzi omówienie kryteriów doboru środka gaśniczego do Stałych Urządzeń Gaśniczych stosowanych do zabezpieczeń pomieszczeń i ich zasad działania w czasie pożaru przygotowany przez doradców z PLISZKA FIRE PROTECTION ENGINEERING. W całodziennej strefie TESTÓW FIRE na uczestników czekać będzie spora dawka pokazów rozwiązań m.in. wielofunkcyjna centrala sterująca urządzeniami ppoż. w systemach kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła CONTROL SYSTEM ENGINEERING czy przygotowana przez producenta D+H Polska w zakresie systemów oddymiania i naturalnej wentylacji. Zapoznać będzie się można m.in. z napędami do stolarki okiennej i drzwiowej, systemami sterowań i zamknięć przeciwpożarowych, sygnalizacji pożaru czy urządzeniami sterująco-zasilajacymi w systemach oddymiania pożarowego oraz wentylacji bytowej. Na uczestników warsztatów czekać będzie Poradnik "Instalacje oddymiania grawitacyjnego" oraz konsultanci techniczni producentów. Uczestnictwo w warsztatach jest BEZPŁATNE objęte rezerwacją miejsc z uwagi na limitowane ilości dostępnych miejsc z uwagi na charakter szkoleniowy wydarzenia .

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie Organizatora: www.dndproject.com.pl

Jak wziąć udział w AKADEMII|FIRE? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora lub zarejestrować się telefonicznie pod nr 22 678 58 25. Zapraszamy!


Zarezerwuj miejsce ON-LINE poprzez link: REJESTRACJA ONLINE 

 

  • 1
  • 2

0.0
Tagi: DND PROJECT
Napisz pierwszy komentarz