Business House logoArchicom logoTétris Poland logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

23. Doroczna Konferencja Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Hilton przy ul. Grzybowskiej 63
Data : 22.11.2017
Godzina : 08:30 - 16:00
Status : zakończone
23. Doroczna Konferencja Nieruchomości Komercyjnych w Polsce
Doroczna Konferencja Nieruchomości Komercyjnych w Polsce odbędzie się 22 listopada 2017 w Warszawie w hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63 - to będzie wyjątkowy dzień dla branży nieruchomości!

W 2017 roku polski rynek nieruchomości kwitł. Nie oznacza to jednak, że brakuje wyzwań… i to w każdym sektorze. Jak im sprostać, czego się spodziewać w nadchodzących miesiącach czy wreszcie co robić, by nie przespać rewolucyjnych zmian, które nieuchronnie nadejdą – o tych i wielu innych zagadnieniach będą dyskutować najwyższej klasy eksperci podczas 23. Dorocznej Konferencji Nieruchomości Komercyjnych w Polsce organizowanej przez Eurobuild Conferences.

W programie zaplanowano wiele ciekawych dyskusji z ekspertami poszczególnych sektorów rynku nieruchomości komercyjnych:

  • Rynek inwestycyjny

  • Rynek powierzchni handlowych

  • Rynek budowlany

  • Rynek mieszkaniowy

  • Rynek biurowy, rynek najemcy

  • Rynek powierzchni magazynowych

  • Rynek hotelowy


Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji: http://annual.eurobuildconferences.com/#home

Kontakt: Conference@eurobuildcee.com, tel.: 22 356 25 00

 


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra