Interbiuro zaprasza na film

Miasto : Warszawa
Miejsce : kino Muranów
Data : 27.09.2018
Godzina : 20:00 - 22:00
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na film
Firma Interbiuro zaprasza na specjalny pokaz komedii „Terapia małżeńska dla kochanków”. Film będzie można obejrzeć już 27 września w kinie Muranów.

„Terapia małżeńska dla kochanków” to włoska komedia, która opowiada historię Viviany i Modesta. Para przeżywa kryzys i postanawia wziąć udział w terapii małżeńskiej. Co ciekawe, nie są oni małżeństwem, lecz parą kochanków. Jakie emocje i problemy ujawni terapia? Czy para dojdzie do porozumienia? Okazją, by się tego dowiedzieć będzie specjalny pokaz filmu, który odbędzie się 27 września br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

„Terapia małżeńska dla kochanków” to komedia wyreżyserowana przez Alessio Maria Federiciego. Na ekranie m.in. Ambra Angiolini, Pietro Sermonti czy Franco Branciaroli, .

Film „Terapia małżeńska dla kochanków” będzie można zobaczyć w ramach pokazów filmowych, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 


3.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz