Giant

Interbiuro zaprasza na film z Al Pacino

Już w najbliższy czwartek 21 maja kolejne filmowe spotkanie inwestorów, deweloperów i architektów. Zapraszamy do kina Muranów na projekcję Manglehorn!

Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film zapraszają do warszawskiego kina Muranów na spotkanie, w czasie którego będzie można obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu Manglehorn, w którym główną rolę gra Al Pacino.

 

Angelo Manglehorn to mężczyzna, który nigdy nie pogodził się z utratą kobiety – największej miłości swojego życia. Jest samotny, pogrążony we wspomnieniach, a jedyną istotą, której okazuje bliskość jest jego kot. Żyje w małym miasteczku, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Sporadyczne kontakty utrzymuje tylko z pochłoniętym przez karierę synem (Chris Messina) oraz zamieszanym w podejrzane interesy dawnym uczniem (twórca Spring Breakers, Harmony Korine).

 

Raz w tygodniu Manglehorn celebruje swój mały rytuał: odwiedza lokalny bank, w którym pracuje intrygująca go kobieta (nagrodzona Oscarem za rolę w „Fortepianie” Holly Hunter). Para nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn staje na emocjonalnym rozdrożu. Jest zmuszony dokonać wyboru między bezpiecznym życiem w cieniu przeszłości, a nieznanym, które może przynieść każdy nowy dzień u boku poznanej kobiety. Film jest poruszającym portretem mężczyzny skrywającego uczucia, który otrzymał od życia jeszcze jedną szansę.

 

 

Reżyser filmu, David Gordon Green jest jednym z najciekawszych amerykańskich twórców młodego pokolenia. Dotychczas zyskał sławę dzięki kameralnym filmom wyróżniającym się wyobraźnią i wrażliwością. Tym razem z legendarnego aktora, pamiętanego z ról w „Ojcu chrzestnym”, czy „Zapachu kobiety”, udało mu się wydobyć poruszającą i pełną ciepła kreację, bazującą na niuansach i detalach. „Manglehorn” jest niczym późne piosenki Leonarda Cohena, co więcej, głos Ala Pacino do złudzenia przypomina głęboki bas piosenkarza.

 

Manglehorn to jedna z najlepszych ról w karierze Ala Pacino.
– THE GUARDIAN

Nowy film z Alem Pacino podbił publiczność festiwalu w Wenecji. Legendarny aktor daje tu popis swoich nieograniczonych możliwości.
– THE OBSERVER

Najlepsza od lat rola Pacino.
– VARIETY

“Manglehorn” to spełniony film (…). Tytułowa postać to jedna z najbardziej nietypowych ról w karierze Pacino, a jednocześnie jedna z jego najlepszych. Nie można oderwać od niego oczu. Talent reżysera Davida Gordona Greena rozwinął się w ostatnich latach, a „Manglehorn” to najbardziej ambitny obraz w jego karierze.
– INDIEWIRE

 

Reżyser:  David Gordon Green
Występują:  Al Pacino, Holly Hunter, Chris Messina, Harmony Korine
Data premiery:  26 czerwca 2015
Gatunek: dramat
Czas trwania: 97 min.

 

Spotkania organizowane przez Interbiuro są dobrą okazją, by nie tylko zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami światowego kina, ale też nawiązać nowe kontakty biznesowe przy lampce wina! Do warszawskiego kina Muranów zapraszamy już w najbliższy czwartek 21 maja. Pokaz rozpoczyna się o godz. 20:30.


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz