Sawig Office- lokal biurowy o powierzchni 100 mkw

Kraków, Bonarka 8  • http://www.sawig.pl
Wynajem
Powierzchnia : 100 mkw.
Czynsz : 56 zł/ m2
Koszty eksploatacyjne : 16 zł/ m2
Komercjalizacja
Sawig Invest Group
30-504 Kraków
Kalwaryjska 69
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.sawig.pl
  • 570 696 585
  • tb@sawig.pl
zapytaj o ofertę

Pięciokondygnacyjny budynek biurowy dla firm, które cenią wysoką jakość oraz oryginalną i funkcjonalną architekturę. Oferta szyta na miarę.

Opis biurowca:

1 kwietnia 2017 roku został oficjalnie otwarty nowoczesny biurowiec Sawig Office. Jest połączeniem tego, co zawsze było ważne dla Krakowa - nowoczesności z praktycznością. W koncepcję architektonicznej perełki świetnie wkomponowała się prężnie rozwijająca się firma deweloperska 7r S.A, której zarząd docenił nie tylko dogodną lokalizację Sawig Office, ale też jej charakterystyczny wygląd. Firma ta zaczęła pracę w dniu otwarcia budynku i zajmuje powierzchnię czwartego piętra.

 

Obecnie pozostały do wynajęcia tylko dwa lokale:100 m oraz 200 m, zapraszamy kolejnych chętnych !!!

 

W lipcu 2018 roku, kolejne firmy dołączyły do grona naszych najemców, biura firmy ubezpieczeniowej Nationale Nederlanden oraz Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej. Na 1 piętrze rozpoczęła działalność nowoczesna klinika stomatologiczna. W I kwartale 2019 roku do grona najemców dołączyła firma NOTUS FINANSE.

 

Sawig Office to 5 - kondygnacyjny budynek, który posiada 3000 mkw. powierzchni użytkowej. Na pomieszczenia biurowe inwestor, tj. firma Sawig Invest Group, przeznaczył cztery piętra obiektu, czyli niemal 2500 m2 .Na parterze otwarty jest sklep Rossmann oraz Bank BNP Paribas, który zaprasza do swojego nowego oddziału. Na ostatnim czwartym piętrze firma 7R otworzyła swoje biuro, najemcą 1 piętra są gabinety lekarskie o specjalizacji stomatologii. W biurowcu posiadamy wolną powierzchnię na 3 piętrze - 200 m² oraz 100 m² na 2 piętrze, z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie. Zapewniamy wykończenie lokalu pod klucz.

 

W dniu 19 marca 2019 roku kolejna firma podpisała umowę najmu, tym samym dołączyła do grona najemców w biurowcu Sawig Office firma znana z portalu www.odrabiamy.pl otworzyła swoje biuro w maju 2019 roku.

Biuro: Sawig Office
Kraków,
Powierzchnia inwestycji:
Biurowa      :      2840 m2
Opis biurowca: ...

Przejdź do inwestycji
mantra