Al. 29 Listopada - lokal na sprzedaż 157,73 mkw.

Kraków, aleja 29 Listopada 190  • http://dom-bud.pl/Inwestycje/al-29-listopada/lista-lokali/
Wynajem / Sprzedaż
Powierzchnia : 157.73 mkw.
Czynsz : 6838 mkw/PLN
Koszty eksploatacyjne :
Cena : 1 078 490 PLN Brutto
Komercjalizacja
Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna
30-109 Kraków
Salwatorska 14
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://dom-bud.pl/
  • 12 421 99 38
  • 12 422 80 59
  • poczta@dom-bud.pl
zapytaj o ofertę

Naszą ofertę sprzedaży lokali poszerzyliśmy o możliwość korzystnego najmu z późniejszą opcją wykupu ( z zaliczeniem części czynszu na poczet ceny zakupu)

Status inwestycji:  Budynki gotowe z pozwoleniami na użytkowanie.

Opis inwestycji:
Budynki mieszkalno-usługowe przy al. 29 Listopada 191 i 193

Projekt autorstwa: Pracownia Projektowa Artis, Stanisław Dudek.

 

Prezentujemy Państwu  inwestycję przy al. 29 Listopada w Krakowie.

W dziesięciopiętrowych budynkach do dyspozycji oddane zostały komfortowe mieszkania, a w naszej ofercie pozostały do dyspozycji klientów lokale usługowe zlokalizowane na parterach obiektów. Proponujemy lokale o powierzchniach od 17m2 do 157m2 mogące spełnić niemal każdą funkcję wedle upodobań klienta.

Naszą ofertę sprzedaży lokali poszerzyliśmy o możliwość korzystnego najmu z późniejszą opcją wykupu ( z zaliczeniem części czynszu na poczet ceny zakupu)

Niewątpliwym atutem lokali są ogólnodostępne parkingi, bez wydzielenia miejsc postojowych pod konkretne mieszkania bądź lokale, co daje nieograniczone możliwości zmotoryzowanym klientom.

Lokale oddawane są w stanie deweloperskim niepełnym, bez ścianek działowych i bez rozprowadzonych mediów, co daje szerokie możliwości aranżacyjne lokali i dostosowanie ich do własnych potrzeb bez dodatkowych kosztów związanych z ich przeróbkami.

Budynki cechuje wielka dbałość o wygodę mieszkańców – zostały one przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja:
Budynki zlokalizowane są z jednej strony bezpośrednio przy wjazdowej ulicy do Krakowa od strony Warszawy, z drugiej od rozbudowującego się osiedla mieszkaniowego, co pozwala na szeroki zakres prowadzonej działalności zarówno handlowej jak i usługowej.

Ogromną zaletą lokalizacji jest również bliskość komunikacji miejskiej, z dedykowaną linią autobusową wraz z przystankiem zlokalizowanym przy samym budynku.

mantra