os, Na Lotnisku 1, lokal biurowo- usługowy na sprzedaż 184,94 m2

Kraków, osiedle Na Lotnisku 1  • http://www.nalotnisku.acatom.pl/wyszukiwarka?rodzaj=lokale-uslugowe
Sprzedaż
Powierzchnia : 184.94 mkw.
Cena : 5 250,00 PLN/ mkw
Komercjalizacja
Acatom Sp. z o.o. Sp. K.
30-798 Kraków
Christo Botewa 14
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://www.acatom.pl/
  • 12/655-41-16
  • 12 659 16 59
  • sprzedaz@acatom.pl
zapytaj o ofertę

Zainwestuj bez ryzyka. Nieruchomość w dobrej lokalizacji to pewny zysk!

Lokal biurowo- usługowy o powierzchni 184,94 m2 na sprzedaż!

Inwestycja os. Na Lotnisku 1 - to nowoczesny 10-piętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany w rejonie ul. Broniewskiego i Urbanowicza. Kompleks obejmuje przestrzeń o przeznaczeniu handlowo– usługowym na poziomie parteru i pierwszego piętra.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest wspaniała lokalizacja uwzględniająca zarówno bliskość do bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej pozwalającej szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta jak też bliskość niezaprzeczalnej zielonej atrakcji tej części miasta jakimi są Planty Bieńczyckie czyli teren rekreacyjny o powierzchni prawie 17 ha wraz licznymi alejkami spacerowymi oraz placami zabaw.

W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dla lokali usługowych zaprojektowane zostały odrębne klatki schodowe wraz windami co skutecznie oddziela część mieszkalną od usługowej. 

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska tj. przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, Dom Handlowy Wanda i Centrum Handlowe Czyżyny oraz przychodnie zdrowotne. Bliskość tych placówek powoduje, że mieszkanie w naszej inwestycji będzie komfortowe i wygodne. 

Inwestycja zakończona.

mantra