Lokal usługowy na sprzedaż- 279,65 m2 ul. Myśliborska

Warszawa, Myśliborska 114  • https://www.rsmpraga.pl/inwestycje/mysliborska/
Sprzedaż
Powierzchnia : 279.65 mkw.
Cena : 9 500 zł/m2/netto
Komercjalizacja
RSM Praga Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
03-748 Warszawa
Białostocka 11
Kontakt
zobacz kontakt
  • https://www.rsmpraga.pl/
  • (+48) 22 517-20-02/08
  • mieszkania@rsmpraga.pl
zapytaj o ofertę

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji. W odległości 100 metrów od inwestycji Erazma z Zakroczymia 2A oraz inwestycji przy ul. Myśliborskiej 114 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kamińskiego.

 

Przy ul. Myśliborskiej 114, powstał budynek garażowo-usługowy, w którym oferujemy do zakupu lokale usługowe i miejsca parkingowe.

Budynek ma 5 kondygnacji, na 4 poziomach, od 1 piętra, zlokalizowane są miejsca parkingowe, parter wypełniliśmy powierzchnią usługową.

Oferujemy lokale usługowe, do sprzedaży, o powierzchni w przedziałach od 56 m2 do 435 m2.

Miejsca parkingowe dostępne są w sprzedaży, w cenie 28 000,00 zł brutto.

Lokal U-03 przy ul. Myśliborskiej 114 – 9 500 zł/m2 netto

mantra