Lokal usługowy na sprzedaż- 29,13 m2 ul. Erazma

Warszawa, Erazma z Zakroczymia 2A  • https://www.rsmpraga.pl/osiedle/erazma/
Sprzedaż
Powierzchnia : 29.13 mkw.
Cena : 0 163 zł/m2/netto
Komercjalizacja
RSM Praga Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
03-748 Warszawa
Białostocka 11
Kontakt
zobacz kontakt
  • https://www.rsmpraga.pl/
  • (+48) 22 517-20-02/08
  • mieszkania@rsmpraga.pl
zapytaj o ofertę

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji. W odległości 100 metrów od inwestycji Erazma z Zakroczymia 2A oraz inwestycji przy ul. Myśliborskiej 114 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kamińskiego.

Ul. Erazma z Zakroczymia 2A / Tarchomin

Nowoczesny budynek, który został oddany do użytkowania na początku 2019 r. zlokalizowany jest w świetnym punkcie Tarchomina. Budynek jest 2 piętrowy z windą. To doskonałe miejsce na usługi, powierzchnie handlową czy małą gastronomię. Pierwsze piętro idealnie sprawdzi się na przychodnię, rehabilitację czy stomatologię. Budynek znajduje się w centrum Tarchomina, będącego atrakcyjną częścią Białołęki zamieszkiwaną przez blisko 95 tys. mieszkańców.

Lokal U-05 przy ul. Erazma z Zakroczymia 2 A  – 10 163 zł/m2 netto

 

mantra