Lokal usługowy na sprzedaż- 94,37 m2 ul.Ossowskiego

Warszawa, Michała Ossowskiego 11  • https://www.rsmpraga.pl/inwestycje/metro-targowek/
Sprzedaż
Powierzchnia : 94.37 mkw.
Cena : 11 000 zł/m2 netto
Komercjalizacja
RSM Praga Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
03-748 Warszawa
Białostocka 11
Kontakt
zobacz kontakt
  • https://www.rsmpraga.pl/
  • (+48) 22 517-20-02/08
  • mieszkania@rsmpraga.pl
zapytaj o ofertę

Metro Targówek przy ul. Ossowskiego 11 to kwintesencja nowoczesności. Mieszcząca się obok nowobudowanej stacji metra inwestycja została zaprojektowana według najnowszych trendów architektonicznych i zawiera w sobie szereg funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych i technologicznych, w tym udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Słoneczne i przestronne mieszkania, podobnie jak cały budynek, cechuje nieszablonowy design oraz wysoki standard wykończenia.Ul. Ossowskiego 11 / Targówek

 

Inwestycja “Metro Targówek” przy ul. Ossowskiego 11, w której dostępne są lokale użytkowe, zlokalizowana jest po prawej stronie Wisły, w dzielnicy Targówek – obecnie jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic w Warszawie. Lokale usługowe położone są 150 metrów od stacji metra Targówek, w centrum dużego osiedla, co czyni te lokalizację niezwykle atrakcyjną. Budynek cechuje nowoczesny design i wysoki standard wykończenia.


W inwestycji Metro Targówek znajdują się 4 lokale usługowe (U1,U2,U3 i U4) z wejściem od ulicy oraz 2 lokale (B1 oraz B2) z wejściem od strony osiedla, doskonałe na powierzchnie biurową, fitness, przestrzeń konferencyjną.

Lokal U3- 11 000 zł/m2 netto

mantra