Promenady ZITA - D.2.1. piętro 2 – 349 m2

Wrocław, Antoniego Słonimskiego 1a  • www.promenadybusinessspark.pl
Wynajem
Powierzchnia : 349 mkw.
Dostępność : od zaraz
Czynsz : 13,00 EUR
Koszty eksploatacyjne : 16,00 PLN
Komercjalizacja
Vantage Development S.A.
50-457 Wrocław
Dąbrowskiego 44
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.vantage-sa.pl
  • +48 510 015 955
  • +48 717 860 045
  • m.moralewicz@vantage-sa.pl
zapytaj o ofertę

Bycie w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie to klucz do sukcesu. Nie licz na szczęście. Przenieś swoje biuro do Promenady Business Park, gdzie każdy szczegół został dostosowany do Twoich potrzeb.

Promenady ZITA to zlokalizowany w centrum Wrocławia, przy ul. A. Słonimskiego biurowiec, dysponujący przeszło 22 tys. m2 powierzchni biurowej. Zaletami budynku są przede wszystkim elastycznie zaprojektowana przestrzeń oraz nowoczesne i wysokiej jakości instalacje, gwarantujące optymalizację kosztów w procesie użytkowania. O wysokiej jakości budynku świadczy uzyskany certyfikat na poziomie platinum w systemie LEED.

Obecnie w ofercie pozostało jeszcze 13 wolnych powierzchni biurowych z aranżacją gotowych do wynajęcia. Poszczególne kondygnacje zostały zaprojektowane tak, aby dać możliwość elastycznej aranżacji wnętrz w odniesieniu do zróżnicowanych potrzeb  najemców. Istnieje możliwość łączenia poszczególnych modułów.

Jednym z głównych atutów biurowca Promenady ZITA – jest jego lokalizacja. Znajdujące się w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (5 minut pieszo) pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta (10 min do Rynku). Dobre połączenie z lotniskiem umożliwia Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8, która zapewnia także swobodny wyjazd z miasta w kierunku Poznania i Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe i handlowe, stacja benzynowa oraz liczne tereny przeznaczone do sportu i rekreacji.

Na terenie Promenady Business Park znajduje się wile udogodnień dla przyszłych pracowników: stacja roweru miejskiego, miejsca do ładowania samochodów elektrycznych, rowerownia , prysznice to udogodnienia dla tych którzy cenią sobie ekologię, dbałość o formę fizyczną i kondycję naszego środowiska. Dzięki przedszkolu i żłobkowi znajdującym się na terenie biurowca Promenady ZITA, przyszły pracownicy bez problemu będą mogli łączyć życie zawodowe z prywatnym.  Na terenie kompleksu znajduje się także restauracje, ogólnodostępne WIFI, pizzeria, piekarnia, usługi medyczne, bankomat.

Promenady Business Park- BIUROWIEC ZITA, biura do wynajęcia, Ul. Słonimskiego, Wrocław
Biuro: Promenady Business Park- BIUROWIEC ZITA
Wrocław,
Powierzchnia inwestycji:
Biurowa      :      21120 m2
Promenady Business Park to kompleks pięciu budynków b...

Przejdź do inwestycji
mantra