Centrum Biurowe Wólczańska 143

Łódź, Wólczańska 143

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 16000 mkw.
Biurowa : 16000 mkw.
Do wynajęcia : 16000 mkw.
Klasa biurowca: A
Wynajem
Komercjalizacja
INTER-MAR Stanisław Marzec
92-208 Łódź
Niciarniana 2
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.inter-mar.com.pl
  • +48 605 089 414
  • kamil.marzec@inter-mar.com.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 16000 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 16 - do uzgodnienia
Data ukończenia budowy: -
Liczba podziemnych kondygnacji: -
Liczba naziemnych kondygnacji: -
Typowa powierzchnia piętra: 400 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: -
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 287
Współczynnik miejsc parkingowych: -
Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak

Lokalizacja od zawsze była jednym z najważniejszych czynników wpływających na decyzję o wyborze miejsca na biuro lub siedzibę firmy.

Obecnie znaczenie lokalizacji rośnie, gdyż firmy, co raz częściej oceniają atrakcyjność biurowca z perspektywy łatwości rekrutacji, a więc bliskości uczelni wyższych oraz campusów akademickich. Ścisłe centrum to nie tylko prestiż, to łatwość komunikacji z pozostałymi uczestnikami rynku, to bliskość bazy hotelowej i szkoleniowej w postaci centrów szkoleniowych i targowo-wystawienniczych.

Dla pracownika lepszy pracodawca zagwarantuje łatwiejszy dojazd do miejsca pracy, każdym dostępnym środkiem komunikacji w praktycznie dowolnej porze dnia. Ścisłe centrum to również miejsce na chwilę relaksu i odpoczynku w porze lunch-owej lub po pracy.

Al. Kościuszki i ul. Wólczańska, to ścisłe centrum Łodzi, strefa “zero” - wykorzystaj, więc tę przewagę z myślą o firmie i pracownikach.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: 19 PLN
Koszty eksploatacyjne: 6 PLN/m2 + e.e. z podlicznika
Min. okres najmu: do uzgodnienia
Czynsz za parking naziemny: do uzgodnienia
Czynsz za parking podziemny: -
Opis biurowca

Centrum Biurowe Wólczańska143 należy do grupy trzech prestiżowych nieruchomości o łącznej powierzchni 16.000m2 zlokalizowanych w Łodzi. Centrum Wólczańska143 to kameralna nieruchomość o typowym dla historii Łodzi zabytkowym charakterze. Nieruchomość dzięki świetnej lokalizacji w centrum Łodzi oraz prestiżowemu sąsiedztwu cieszy się uznaniem firm od wielu lat.

Specyfikacja budynku pozwala na prowadzenie działalności firm o profilu od produkcyjnego do biurowego z naciskiem na wysoki standard zarówno techniczny jak i estetyczny wynajmowanych lokali.

Wjazd na teren nieruchomości zlokalizowany jest na wprost od prestiżowego Centrum Biznesowego Synergia.

Nad bezpieczeństwem Najemców i klientów czuwają nowoczesne systemy dozorujące od kontroli w postaci systemu szlabanów po system monitoringu i kontrolę osobową wykwalifikowanych pracowników ochrony.

Rozległe zaplecze parkingowe w postaci trzech parkingów o łącznej liczbie miejsc około 300 szt. to kolejny atut Centrum Wólczanska143.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwukondygnacyjny budynek biurowy oraz lokale usługowo-produkcyjne. Powierzchnia jednego piętra wynosi ok. 400 m2. Jest to powierzchnia elastyczna, pozwalająca na tworzenie dowolnych modułów biurowych zgodnie z Państwa wymaganiami. Dysponujemy sprawnym zespołem projektowym, mogącym wykonać projekt funkcjonalny zgodnie z Państwa życzeniem.

Centrum Biurowe Wólczańska143.pl do obsługi Najemców nieruchomości jak i kooperantów posiada trzy naziemne parkingi o łącznej liczbie miejsc około 287.

 

mantra