ATOL - POMERANIA OFFICE PARK

Gdańsk, Żabi Kruk 16

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 6015 mkw.
Biurowa : 3459 mkw.
Do wynajęcia : 4410 mkw.
Klasa biurowca: B+
Wynajem
Komercjalizacja
UNIMOR Development S.A.
80-822 Gdańsk
Żabi Kruk 16
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://www.unimor.com.pl
  • +48 58 762 35 35
  • +48 58 762 35 30
  • komercjalizacja@unimor.com.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: W planach
Całkowita powierzchnia budynku: 6015 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 50 mkw. - 4410 mkw. (3459 mkw. biurowa, 951 mkw. usługowa)
Data ukończenia budowy: 2018/2019
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 4
Typowa powierzchnia piętra: 1210 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 5-9%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 41
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 10
Współczynnik miejsc parkingowych: -

Na parterze obiektu zaplanowano dwa niezależne wejścia do części biurowych oraz powierzchnię handlową. Na kondygnacjach I-III znajdą się powierzchnie biurowe, które można dowolnie zaaranżować, zarówno w systemie gabinetowym, jak i open space.

 

Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, aby zapewnić Najemcom optymalne warunki pracy. Zostanie wyposażony m.in. w dwie cichobieżne i szybkie windy, podwieszane sufity, klimatyzację, wentylację oraz uchylne okna. Ponadto, w kameralnym budynku znajdą się: reprezentacyjna recepcja i sala konferencyjna.

 

Podziemna hala garażowa oferująca 41 miejsc parkingowych oraz 10 zewnętrznych miejsc postojowych zagwarantują odpowiedni komfort zmotoryzowanym Najemcom i ich klientom. Dodatkowo do dyspozycji Najemców zostanie oddany bezpłatny parking dla rowerów i motocykli.

 

Obiekt zostanie wyposażony w system kontroli dostępu obejmujący kontrolę wejść do budynku i kontrolę wjazdów na parking. W budynku zostanie zainstalowany system telewizji dozorowej (CCTV) monitorujący teren zewnętrzny oraz części wspólne budynku, z możliwością stałej rejestracji obrazu oraz możliwością przechowywania danych. Ponadto bezpieczeństwo Najemcom zapewniać będzie 24-godzinna ochrona.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Nie
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Nie
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: do uzgodnienia
Koszty eksploatacyjne: do uzgodnienia
Min. okres najmu: do uzgodnienia
Czynsz za parking naziemny: do uzgodnienia
Czynsz za parking podziemny: do uzgodnienia
Opis biurowca

Pomerania Office Park to zespół obiektów biurowych, na który składają się trzy nowoczesne budynki biurowo-usługowe o łącznej powierzchni ponad 17 tys. mkw. Budynki Zefir, Atol i Fala wspólnie stworzą kompleks, który idealnie wpasowuje się w zabytkową zabudowę Starego Przedmieścia.

 

Usytuowanie budynków w bezpośrednim centrum Gdańska, gwarantuje szybki dostęp do zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również nowa stacja SKM Gdańsk-Śródmieście. Umiejscowienie obiektu zapewnia również dogodne połączenie z kluczowymi arteriami – obwodnicą Trójmiasta i autostradą A1.

 

Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowa poprzez połączenie dwóch elementów. Pierwszym niewątpliwie jest idealne położenie pod względem komunikacyjnym. Dojazd do nieruchomości jest niezwykle komfortowy zarówno dla zmotoryzowanych użytkowników, jak i tych korzystających z transportu miejskiego. Drugim aspektem jest bliskość Głównego Miasta, zwanego Starówką i jego licznych atrakcji. Specyfika tej historycznej dzielnicy Gdańska sprawia, że położenie nieruchomości charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą i wysokim prestiżem.

 

Budynek ATOL zaoferuje ponad 4 400 mkw powierzchni na wynajem oraz 51 miejsc parkingowych. Projekt obiektu zakłada wykorzystanie najnowszych rozwiązań architektonicznych, umożliwiających szybką i dowolną aranżację przestrzeni biurowych i usługowych. Doskonałe położenie oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że budynek będzie klasyfikowany w klasie prestiżu, lokalizacji i wyposażenia: B+. Budynek będzie gotowy na przyjęcie najemców na przełomie 2018 i 2019 roku.

mantra