EKO Łużycka Plus

Gdynia, Łużycka 3C

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 10412 mkw.
Biurowa : 5806 mkw.
Do wynajęcia : 3230 mkw.
Klasa biurowca: A
Wynajem
Komercjalizacja
ALLCON INVESTMENT
81-537 Gdynia
Łużycka 6
Kontakt
  • http://www.allcon.pl
  • http://www.officepark.pl/pl/luzycka-plus
  • +48 58 660 1990
  • +48 58 660 1970
  • +48 58 660 1991
  • investment@allcon.pl
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 10412 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 72 mkw. - 3200 mkw.
Data ukończenia budowy: 17.08.2014
Liczba podziemnych kondygnacji: 2
Liczba naziemnych kondygnacji: 4
Typowa powierzchnia piętra: 1710 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 8%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: -
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: -
Współczynnik miejsc parkingowych: 3/100

Pierwszy w Polsce obiekt z certyfikatem „Obiekt Bez Barier”, 55 miejsc dla rowerów, szatnie z prysznicami dla rowerzystów. Na parterze planowane: kiosk/bar , przychodnia medyczna, przedszkole, taras z zielenią na najwyższej kondygnacji. Aplikacja na urządzenia mobilne i tablica interaktywna w hallu, czyli „Tablica Komunikacji” mająca na celu ułatwienie dojazdów do pracy przy jednoczesnym ograniczeniu ilości samochodów w tej lokalizacji.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak

Tuż przy budynku znajdują się 2 przystanki linii autobusowych. Przystanki kilkunastu innych linii oraz stacja „REDŁOWO” Szybkiej Kolei Miejskiej, głównej osi Trójmiasta, są w odległości ok. 300 m. Do stacji „STADION” nowej szybkiej lekkiej kolei, czyli Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (połączy Gdynię i Gdańsk z lotniskiem, uruchomienie w połowie 2015 r) dzieli dystans ok. 100 m. Dojazd samochodem do centrum Gdyni zajmuje ok 3 min., do lotniska ok 20 min. Doskonale rozwinięta sieć ścieżek rowerowych Trójmiasta obejmuje również ulicę Łużycką. Sąsiedztwo morza i zielonych wzgórz morenowych, 3 dużych obiektów sportowych i największego w regionie centrum handlowego RIVIERA podnosi atrakcyjność lokalizacji biurowca.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: do uzgodnienia
Koszty eksploatacyjne: 13,50 PLN
Min. okres najmu: 5 lat
Czynsz za parking naziemny: nie ma opłat
Czynsz za parking podziemny: 40,00 EUR
Opis biurowca

Kolejny biurowiec klasy A przy ulicy Łużyckiej w Gdyni to kontynuacja kompleksu biurowego Łużycka Office Park, znajdującego się w jego bezpośrednim sąsiedztwie - po przeciwnej stronie ulicy. Ten „butikowy” biurowiec został zaprojektowany według najlepszych światowych standardów budownictwa zrównoważonego. Obecnie podlega certyfikacji BREEAM.

 

System fasadowy przeszklonej elewacji o maksymalnie niskim współczynniku przenikania ciepła został oparty na najnowszych rozwiązaniach. Część okien jest otwierana. Kondygnacje +1, +2 i +3 oparte na rzucie prostokąta z optymalnym rozplanowaniem szerokości traktu biurowego i potencjalnego podziału kondygnacji na kilku najemców, z podstawowym założeniem otwartej powierzchni biurowej (open-space) całego piętra i z wewnętrznym trzonem komunikacyjno-sanitarnym. Możliwość elastycznego kształtowania powierzchni biurowej, podniesione podłogi modułowe z wykładziną w płytkach, sufity podwieszane. Wysokiej jakości wykończenie części wspólnych budynku: holu wejściowego, holi windowych, toalet.

 

Trzy szybkobieżne ciche windy z systemem odzysku energii. Dwustronne niezależne zasilanie energetyczne, własna stacja transformatorowa, generator prądotwórczy i centralna bateria oświetlenia awaryjnego, nowoczesne systemy wentylacji zapewniające 50m3/h/osobę świeżego powietrza wraz z odzyskiem wilgoci i dynamiczną regulacją ilości powietrza nawiewanego na daną część najmu, efektywny system klimatyzacji z free-coolingiem i płynną regulacją mocy, system nawilżania parowego, instalacje sygnalizacji pożaru, alarmowe, system BMS, 24h ochrona, system telewizji przemysłowej CCTV, system kontroli dostępu. Na najwyższym trzecim piętrze znajduje się taras z zielenią o powierzchni ok. 300 m2.

W reprezentacyjnym holu wejściowym znajdują się rzeźby i obrazy cenionych artystów Trójmiasta.

mantra