Sawig Office

Kraków, Bonarka 8

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 3000 mkw.
Biurowa : 2500 mkw.
Do wynajęcia : 1200 mkw.
Klasa biurowca: A+
Wynajem

zobacz kontakt
  • http://www.sawig.pl
Komercjalizacja
Sawig Invest Group
30-504 Kraków
Kalwaryjska 69
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.sawig.pl
  • 791 566 697
  • biuro@sawig.pl
  • tb@sawig.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 3000 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 200 - 1200
Data ukończenia budowy: marzec 2017
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 5
Typowa powierzchnia piętra: 600 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 22
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 30
Współczynnik miejsc parkingowych: -
Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Nie
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Nie
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: 55 zł
Koszty eksploatacyjne: 16 zł
Min. okres najmu: -
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: 300 zł netto
Opis biurowca

Sawig Office to 5-kondygnacyjny budynek, który posiada  3000 mkw. powierzchni użytkowej. Na pomieszczenia biurowe inwestor, tj. firma Sawig Invest Group przeznaczył cztery piętra obiektu, czyli niemal 2500 mkw.
Biurowiec został otwarty w kwietniu 2018 roku. Na parterze otwarty jest sklep Rossmann  oraz Bank BNP Paribas, który zaprasza do swojego nowego oddziału. Na ostatnim czwartym piętrze firma 7R otworzyła swoje biuro, najemcą 1 piętra są gabinety lekarskie o specjalizacji stomatologii. Do wynajęcia pozostają powierzchnie na 2 i 3 piętrze, poszukujemy Najemców na powierzchnie już od 200 m. Zapewniamy wykończenie lokalu pod klucz.

Na uwagę zasługuje lokalizacja biurowca. Powstał on w prężnie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Podgórze. Obiekt znajduje się w pobliżu ul. Wadowickiej i Kamieńskiego, które stanowią jedne z głównych dróg wlotowych do Krakowa od południa. Lokalizacja budynku umożliwia sprawny dojazd z różnych części Krakowa, zarówno własnymi środkami transportu, jak i komunikacją miejską. Innym atutem usytuowania biurowca Sawig Office jest szybki dojazd do obwodnicy miasta oraz autostrady A4.

Budynek sąsiaduje z centrum handlowym Bonarka. Ta bliskość dużego centrum handlowego zapewnia obecnym oraz przyszłym najemcom obiektu łatwy dostęp do punktów usługowo-handlowych. W niewielkiej odległości od biurowca znajduje się także historyczna dzielnica Krakowa – Kazimierz. Ta część miasta cechuje się bogatą ofertą usługową i gastronomiczną, z której również będą mogli korzystać pracownicy oraz goście Sawig Office.

Sawig Office to obiekt wyróżniający się oryginalną i funkcjonalną architekturą. Eleganckiego charakteru budynkowi nadaje przeszklona elewacja. Co więcej inwestor postawił nie tylko na wygląd biurowca, ale również na komfort i energooszczędność. Wspomniana wcześniej przeszklona elewacja pozwala na wykorzystanie naturalnego światła do doświetlenia i ogrzania wnętrz, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii elektrycznej. Koszty ogrzewania zredukuje również zastosowana w budynku mechaniczna wentylacja. Poprawi ona także jakość powietrza i komfort pracy. Obiekt jest również wyposażony w system ogrzewania VRV, całodobową ochronę, instalację przeciwpożarową oraz światłowodowe łącze. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także podziemny parking oraz miejsca postojowe na rowery. 

Wszystkie oferty z tej inwestycji
Dowiedz się więcej
mantra