Sawig Office

Kraków, Bonarka

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 3000 mkw.
Biurowa : 2500 mkw.
Do wynajęcia : 2500 mkw.
Klasa biurowca: A+
Wynajem

zobacz kontakt
  • http://www.sawig.pl
Komercjalizacja
Sawig Invest Group
30-504 Kraków
Kalwaryjska 69
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.sawig.pl
  • 791 566 697
  • biuro@sawig.pl
  • tb@sawig.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 3000 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 200 - 1500
Data ukończenia budowy: marzec 2017
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 5
Typowa powierzchnia piętra: 500 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 22
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 30
Współczynnik miejsc parkingowych: -

SAWIG Office to połączenie oryginalnej architektury, najwyższej jakości materiałów oraz praktycznych rozwiązań. Przy realizacji projektu, inwestor postawił na komfort i energooszczędność. Stąd przeszklona elewacja, która nadaje budynkowi biurowego charakteru, a dodatkowo wykorzystuje naturalne światło do doświetlenia oraz ogrzania wnętrz, co znacznie zredukuje zużycie energii elektrycznej. Ponadto zastosowana została mechaniczna wentylacja, która zmniejszy koszty ogrzewania oraz poprawi jakość powietrza i komfort pracy. Dodatkowo budynek wyposażony będzie w system ogrzewania VRV, całodobową ochronę, instalację przeciwpożarową oraz światłowodowe łącze. „Centrum dowodzenia", czyli recepcja jest zlokalizowana w eleganckim lobby, skąd użytkownicy mogą dostać się na każde z pięter, korzystając z cichobieżnych wind lub klatki schodowej. Podziemny parking na 21 samochodów skomunikowany jest z kondygnacjami naziemnymi windą osobową oraz klatką schodową. Przewidziano również miejsca postojowe na rowery. Dbałość o szczegóły, oryginalna architektura oraz zastosowanie materiałów budowlanych o najwyższej jakości sprawia, że biurowiec SAWIG Office to oferta „uszyta na miarę".

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Nie
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Nie
Łącze światłowodowe Nie
Ścianki działowe Nie

Biurowiec zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Podgórze,w pobliżu ul. Wadowickiej i Kamieńskiego, jednych z głównych dróg wlotowych do Krakowa od południa oraz w bezpośrednim sąsiedztwie centrum komercyjnego Bonarka. Bliskość centrum miasta oraz usytuowanie przy głównych arteriach komunikacyjnych zapewnia sprawny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, do kluczowym miejsc w Krakowie oraz gwarantuje codzienną oszczędność czasu potrzebnego na transport. Z kolei szybki dojazd do obwodnicy miasta oraz autostrady A4 jest kolejnym atutem inwestycji. Przejazd do centrum miasta zajmuje ok. 10 minut, zaś na lotnisko Kraków – Balice nie więcej niż 20 minut. Dodatkowo biurowiec znajduje się w bliskiej odległości od historycznej dzielnicy Kazimierz, bogatej w ofertę usługową i gastronomiczną. Okolica nowej nieruchomości to intensywnie rozwijający się obszar, o dużym potencjale biznesowym, co zwiększa atrakcyjność inwestycji.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: 59 zł
Koszty eksploatacyjne: 16 zł
Min. okres najmu: -
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: 500zł / m-c
Opis biurowca

Sawig Office to 5-kondygnacyjny budynek, który posiada 3000 mkw.  powierzchni użytkowej. Na pomieszczenia biurowe inwestor, tj. firma  Sawig Invest Group przeznaczył cztery piętra obiektu, czyli niemal  2500 mkw.
 

Biurowiec jest już w trakcie zasiedlania przez Najemców. Na parterze  otwarty jest sklep ROSSMANN oraz Bank BNP PARIBAS zaprasza do swojego nowego oddziału. Do wynajęcia pozostają powierzchnie na 1 i 4  kondygnacji, poszukujemy Najemców na powierzchnie już od 150 m. Zapewniamy wykończenie lokalu pod klucz.

Na uwagę zasługuje lokalizacja biurowca. Powstał on w prężnie  rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Podgórze. Obiekt znajduje się w  pobliżu ul. Wadowickiej i Kamieńskiego, które stanowią jedne z głównych dróg wlotowych do Krakowa od południa. Lokalizacja budynku  umożliwia sprawny dojazd z różnych części Krakowa, zarówno własnymi  środkami transportu, jak i komunikacją miejską. Innym atutem  usytuowania biurowca Sawig Office jest szybki dojazd do obwodnicy  miasta oraz autostrady A4.

Budynek sąsiaduje z centrum handlowym Bonarka. Ta bliskość dużego  centrum handlowego zapewnia obecnym oraz przyszłym najemcom obiektu  łatwy dostęp do punktów usługowo-handlowych. W niewielkiej odległości  od biurowca znajduje się także historyczna dzielnica Krakowa - Kazimierz. Ta część miasta cechuje się bogatą ofertą usługową i  gastronomiczną, z której również będą mogli skorzystać pracownicy oraz  goście Sawig Office.

Sawig Office to obiekt wyróżniający się oryginalną i funkcjonalną  architekturą. Eleganckiego charakteru budynkowi nadaje przeszklona elewacja. Co więcej inwestor postawił nie tylko na wygląd biurowca,  ale również na komfort i energooszczędność. Wspomniana wcześniej  przeszklona elewacja pozwala na wykorzystanie naturalnego światła do doświetlenia i ogrzania wnętrz, dzięki czemu zmniejsza się zużycie  energii elektrycznej. Koszty ogrzewania zredukuje również zastosowana  w budynku mechaniczna wentylacja. Poprawi ona także jakość powietrza i  komfort pracy. Obiekt będzie również wyposażony w system ogrzewania  VRV, całodobową ochronę, instalację przeciwpożarową oraz światłowodowe  łącze. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także podziemny parking oraz miejsca postojowe na rowery.

Wszystkie oferty z tej inwestycji
Dowiedz się więcej
Future Processing
mantra