Lokal biurowy w Krakowie

Kraków, Świętokrzyska 14

Wynajem
Powierzchnia : 67.84 mkw.
Dostępność : od zaraz
Czynsz : 50 zł / m2
Koszty eksploatacyjne : ok 5,50 zł /m2
Komercjalizacja
Grupa Nokturn
33-332 Kraków
plac Na Groblach 21
Kontakt
  • 12 427 58 20
  • biuro@nokturn.com.pl

Lokal w standardzie deweloperskim.

Miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym (indywidualna winda z poziomu garażu do poziomu lokali).

W części socjalnej w pełni wykończone toalety damskie i męskie - nie ma konieczności wydzielania łazienek w poszczególnych lokalach.


 


 

Oferujemy 7 lokali użytkowych, o zróżnicowanej powierzchni, z możliwością ich łączenia, usytuowane na pierwszym piętrze 11 - kondygnacyjnego budynku, zrealizowanego w 2013 roku, u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Wrocławskiej.

Budynek posiada indywidualną wind z garażu bezpośrednio do poziomu lokali. Niezależną klatkę schodowa wyposażona w portiernię z odrębnym wejściem do budynku zapewnia bezkolizyjną komunikację.

Do każdego z lokali przynależą miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym oraz udział w pomieszczeniu socjalnym (w pełni wyposażonym). Pozwala to na wykorzystanie powierzchni zakupionych lokali wyłączne na cele biurowe, bez konieczności wydzielania w nim zaplecza socjalnego.

Znakomita lokalizacja przy ulicy Wrocławskiej, w dzielnicy Krowodrza to niewątpliwy atut naszej propozycji. Tylko 1,9 km. dzieli to miejsce od Rynku Głównego, 500 m od głównych arterii komunikacyjnych Krakowa.

 

mantra