WOMAK HOLDING logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoHexagon logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoBREMA Sp. z.o.o. logoArchicom logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoAluprof S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoTorus logoLC Corp S.A. logo

Unibep wybuduje w Rosji kompleks za 140 mln zł

Kompleks apartamentowo-biurowy, który Unibep zbuduje w Rosji
Kompleks ma zostać ukończony w czwartym kwartale 2015 r.
Spółka Unibep podpisała kontrakt na budowę kompleksu biurowo-apartamentowego w rosyjskim mieście Tiumeń.

Kontrakt opiewa na kwotę ponad 140 mln zł i zawarty został z ООО «MPF «Złote Klucze». Jest to największa umowa podpisana w tym roku przez Unibep na rynkach eksportowych. W ramach kontraktu firma ma zrealizować kompleks w mieście Tiumeń w Rosji, przy granicy z Kazachstanem.

 

Budownictwo eksportowe zawsze stanowiło istotny element biznesowy w Grupie Unibep. Kolejne podpisywane kontrakty, w tym ten w Tiumeniu, to kontynuacja długich prac nad ofertowaniem i ciężkich negocjacji – mówi Jan Mikołuszko, Prezes Zarządu Unibep S.A.

 

Kompleks składać się będzie z dwóch budynków oferujących ok. 8700 mkw. powierzchni użytkowej każdy. W ramach inwestycji powstanie 99 apartamentów oraz 16 300 mkw. powierzchni biurowej. Na parterze budynków nie zabraknie lokali usługowych z kawiarniami, restauracjami i częścią handlową. Przestrzeń między apartamentowcem i biurowcem zostanie zagospodarowana i otoczona tarasami. Za przebiegającą obok ulicą przewidziano również część parkową. Użytkownicy kompleksu korzystać będą mogli z parkingu podziemnego oferującego 360 miejsc postojowych. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2015 r.

 

To bardzo duży i wymagający kontrakt ale jednocześnie bardzo ciekawy. Po raz pierwszy Unibep wschodzi z realizacją prestiżowej inwestycji na Syberię. Inwestor oczekuje od nas wyższej jakości wykonawstwa i współpracy technicznej niż obecnie realizowane przez niego na tym rynku. Ma klientów, którzy oczekują wysokich europejskich standardów, których dotychczasowi wykonawcy nie potrafili zapewnić - podsumowuje Jan Mikołuszko.

 

Tagi: Unibep SA
Napisz pierwszy komentarz
mantra