Art-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoHexagon logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoTorus logoALLCON INVESTMENT logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

W Warszawie otwarto nowy obiekt szkoleniowy

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
Centrum szkoleniowe znajduje się w kompleksie Adgar Park West
Grupa Adgar poinformowała o otwarciu Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota oraz Event Room'u.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota mieści się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181, zakupionym przez Grupę Adgar w 2013 r. Jest to, obok Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, drugi obiekt wchodzący w skład portfolio Adgar Conference Group. Nowa placówka powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój sektora szkoleniowego i eventowego w Polsce.

 

Nowo-otwarte centrum szkoleniowe zajmuje 630 mkw. powierzchni. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały przez pracownię Zbigniewa Kostrzewy i zdominowane są przez biel i soczystą zieleń. W centrum znajduje się dziewięć sal szkoleniowych o powierzchniach od 17 do 190 mkw., takich jak np. Chill Room, pozwalający na mniej formalne spotkania.

 

Klienci Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota mają do dyspozycji również Event Room z zapleczem multimedialnym. Znajduje się on na parterze Adgar Park West i zajmuje 176 mkw. powierzchni. Pozwala on na organizację spotkań dla 150 osób. Na ścianach Event Room'u znajduje się 103-calowy ekran plazmowy oraz 11 dodatkowych ekranów. Pomieszczenie jest wyposażone w indywidualny panel sterowania światłem, dzięki któremu można dostosować jego intensywność i kolor do potrzeb użytkowników.

 

Rynek MICE (meetings, incentives, conferences, and exhibitions – przyp. red.) w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń – skomentowała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra