Aluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHexagon logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSawig Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTriGranit Corporation logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcophon Saint-Gobain logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoWOMAK HOLDING logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Wkrótce otwarcie Eurocentrum Office Complex

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 28 sierpnia, jednak inwestor przekaże kompleks do użytkowania już w czerwcu.

Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjna Grupy Capital Park poinformowała, że budowa I etapu Eurocentrum przebiega zgodnie z planem: Wczoraj zakończyły się odbiory instalacji przeciwpożarowych. 30 maja lub najpóźniej w pierwszym tygodniu czerwca spodziewamy się otrzymać pozwolenie na użytkowanie - powiedziała przedstawicielka spółki.

 

Obecnie wynajęte jest 54 proc. kompleksu, a w fazie negocjacji znajduje się kolejne sześć umów z najemcami. Mamy właściwie uzgodnione warunki i wstępne decyzje najemców na kolejne 6000 mkw. powierzchni biurowej - wyjawiła Kinga Nowakowska.

 

I etap powstającego w Warszawie Eurocentrum liczy ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej. Umowę najmu powierzchni w Eurocentrum Office Complex podpisały m.in. firmy: Imtech Polska, Qumak Sekom czy Randstad Polska. Jak dotąd największym najemcą jest Unilever – jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. W ubiegłym roku firma ta podpisała umowę z Capital Park na wynajem 5400 mkw. w Eurocentrum.

Napisz pierwszy komentarz
mantra