BC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoTorus logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWOMAK HOLDING logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEcophon Saint-Gobain logoHAVRE Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoALLCON INVESTMENT logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoSawig Invest Group logoHexagon logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Prosta Office Centre z BREEAM

Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Warszawski budynek biurowy otrzymał zielony certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą.

Należący do CBRE Global Investors obiekt biurowy zlokalizowany na warszawskiej Woli Prosta Office Centre otrzymał ocenę bardzo dobrą w kategorii jakość zarządzania (building managment) w systemie certyfikacji BREEAM In-Use International.

 

Uzyskanie certyfikatu ekologicznego BREEAM potwierdza wysoką jakość zarówno zastosowanych rozwiązań w biurowcu, jak i standardu zarządzania obiektem. Co szczególnie istotne, certyfikat ten pokazuje również dbałość o ciągłe udoskonalanie już istniejącego budynku i troskę o zminimalizowanie jego wpływu na środowisko naturalne – mówi Adrian Bojczuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

 

BREEAM to obok LEED najbardziej znany wielokryterialny system certyfikacji na świecie. W procesie certyfikacji analizuje się takie parametry jak m.in. zużycie energii i wody, emisja dwutlenku węgla, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, zdrowie i komfort pracowników czy kwestie związane z zarządzaniem obiektem. BREEAM In-Use dotyczy budynków już oddanych do użytku.

 

Prosta Office Centre jest biurowcem zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oddany do użytku w 2007 roku budynek oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem jest firma JLL.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra