EURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSawig Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBREMA Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoALLCON INVESTMENT logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoHexagon logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoDorbud S.A. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Będzie zielono w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Na patio Olivia Business Centre rozpoczęto budowę całorocznego ogrodu dostępnego nie tylko dla najemców kompleksu, ale i mieszkańców gdańskiej Oliwy.

W tym tygodniu ruszyły prace nad realizacją projektu ogrodu całorocznego, który będzie zlokalizowany pośrodku patio Olivia Business Centre w Gdańsku. W przeszklonej przestrzeni ogrodu zimowego rezydenci kompleksu będą mogli odpocząć pośród żywej zieleni o każdej porze roku. Będzie to miejsce przeznaczone do codziennego odpoczynku, nawiązywania kontaktów, gdzie będą się również odbywały wydarzenia specjalne.

 

Powstający ogród całoroczny to kolejny element w szerokiej palecie usług oferowanych na terenie OBC, który zaplanowany jest z myślą o jak najwyższym komforcie pracy naszych Rezydentów – mówi Małgorzata Ziemkowska, Customer Service Manager w Olivia Business Centre. – Mamy nadzieję, że ogród ten stanie się także naturalną przestrzenią spotkań i wypoczynku w trakcie dnia pracy każdego z nas.

 

Szczegółowe informacje na temat koncepcji i wyglądu ogrodu zostaną przedstawione w późniejszym terminie. Ukończenie budowy i otwarcie ogrodu przewidywane jest na rok 2016.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra