Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoALLCON INVESTMENT logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoSawig Invest Group logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoArchicom logoHexagon logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoEcophon Saint-Gobain logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoSchüco International Polska logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

UPS z nową siedzibą w Strykowie

Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
W Strykowie powstał główny odział firmy UPS wraz z centrum dystrybucyjnym o powierzchni 14 250 mkw. Inwestycja została zrealizowana przez Panattoni Europe.

Nowe centrum należące do United Parcel Service (UPS) zostało podzielone na część dystrybucyjną o powierzchni ponad 11 934 mkw. oraz biurową o metrażu 2 316 mkw, a także stanie się głównym oddziałem firmy na terenie Polski. Nowy obiekt został zrealizowany w myśl koncepcji build-to-own (BTO), czyli na zamówienie przyszłego właściciela. 


Zadaniem dewelopera w przypadku inwestycji BTO jest jej kompleksowa realizacja: począwszy od znalezienia odpowiedniego gruntu pod nieruchomość (a w tym przypadku 12 ha działki, która skompletowana została z 10 mniejszych gruntów należących do różnych właścicieli), przeprowadzenia wszystkich procedur prawnych i administracyjnych, po nadzór budowy oraz odbiór gotowego obiektu i przekazanie go w ręce klienta mówi – Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni Europe. – Jest to również przykład inwestycji build-to-suit (BTS), realizowanej w tym przypadku na szczególne zamówienie lidera branży kurierskiej, którym jest firma UPS – dodaje.

 

UPS jest firmą przewozową, która posiada oddziały na całym świecie. Specjalizuje się ona w świadczeniu usług transportowych oraz logistycznych.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra