Kart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoSawig Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoHexagon logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoWOMAK HOLDING logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcophon Saint-Gobain logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

PKP chce sprzedać biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu

Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
PKP szuka potencjalnego najemcy dla obiektu biurowego położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Biurowiec o powierzchni 1940 mkw. jest zlokalizowany obok dworca PKP na działce o metrażu 2267 mkw. w samym centrum miasta. Budynek z ponad 70 pomieszczeniami, oprócz funkcji biurowej, może pełnić rolę handlową oraz usługową. Minimalna cena wyznaczona przez spółkę PKP sięga 2 mln zł. Jednak pomimo ogłoszonych dwóch przetargów, potencjalnego nabywcy obiektu nie udało się znaleźć.  


Spółka PKP jest w posiadaniu jednej z większych baz nieruchomości na rynku polskim. Niektóre grunty i obiekty nie są ważne z punktu widzenia działalności firmy. W rezultacie są one wystawiane na sprzedaż. Do tego typu obiektów należy biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu. Należy dodać, iż spółka w 2014 r. z tytułu sprzedaży nieruchomości osiągnęła przychód w wysokości 227 mln zł, w I półroczu br. było to 155 mln zł.

 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
mantra