Hexagon logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoNowy Styl Group logoEcophon Saint-Gobain logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoBREMA Sp. z.o.o. logoTorus logoTriGranit Corporation logoGhelamco Poland logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoPartner Capital Group logoSawig Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoALLCON INVESTMENT logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Nowo otwarty i w całości wynajęty

W Gliwicach otwarto kolejny obiekt należący do Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”.

23 września br. w Gliwicach odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu wchodzącego w skład Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”. W uroczystości prowadzonej przez prezesa Technoparku Gliwice prof. Jana Kosmola uczestniczyli między innymi prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz oraz rektor Politechniki Śląskiej prof. Andrzej Karbownik.

 

Trzykondygnacyjny budynek liczy 1000 mkw. i składa się z kompleksowo wyposażonych pomieszczeń biurowych o powierzchniach od 20 do 60 mkw. Pierwsi najemcy wprowadzili się do niego już 1 sierpnia br. W chwili obecnej jest w całości skomercjalizowany. Swoje siedziby znalazło tu 11 firm. Wśród nich największą grupę stanowią przedsiębiorstwa inkubowane. Ponadto na liście najemców figurują firmy współpracujące z Politechniką Śląską, ale także firmy doradcze, których celem jest inkubowanie pomysłów wywodzących się z uczelni wyższych i poszukiwanie finansowego wsparcia dla nich.

 

W nowo otwartym obiekcie należącym do Technoparku Gliwice znalazło się również certyfikowane laboratorium komputerowe ECDL. Z myślą o firmach stawiających pierwsze kroki w biznesie w obiekcie stworzona strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy, z której korzysta obecnie już 8 firm. Ponadto najemcom udostępniona została wspólna kuchnia oraz wyłączny parking.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra