INTERBIURO logoBREMA Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTorus logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoCity Space logoTétris Poland logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoALLCON INVESTMENT logoFYI Commercial Consulting logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoTriGranit Corporation logoSchüco International Polska logoEcophon Saint-Gobain logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”

Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Firma Interbiuro i portal e-biurowce.pl zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”, który odbędzie się 2 grudnia 2015 r. o godzinie 20.00 w warszawskim kinie Muranów.

„Bóg istnieje i mieszka w Brukseli” to odważna teza postawiona przez twórców filmu, którzy udzielają odpowiedzi na pytanie „Gdzie mieszka Pan Bóg?”. Film pokazuje życie Pana Boga. Jak ono wygląda? Filmowy Bóg ma rodzinę, którą na co dzień tyranizuje, a jego największą przyjemnością jest bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczenia żonie i tworzenie nowych praw, które coraz bardziej utrudniają życie ludziom. Czy takie zachowanie pozostanie bezkarne? Nie. Zbuntowana córka filmowego Pana Boga – Ea – pewnego dnia wykrada hasła i wszystkie tajemnice z komputera swojego ojca. Dzięki temu może urządzać świat od nowa. Jak zatem będzie wyglądał nowy porządek?

 

Religijnie niepoprawny, ale oryginalny i niesamowicie zabawny – taką opinię o filmie opublikowano na The Hollywood Reporter.

 

Reżyserem komedii jest Jaco Van Dormael. W rolach głównych: Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau i Catherine Deneuve.

 

Film będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. 

 

 

Tagi: Interbiuro
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
aleksandra.koltonik :
W Brukseli Bóg spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając żonie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia jego córka postanawia odnowić świat.
14 stycznia 2016 21:06
aleksandra.koltonik :
Film Zupełnie Nowy Testament (2015) dostepny już online
1 stycznia 2016 20:39
mantra