Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoSawig Invest Group logoTétris Poland logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHexagon logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWOMAK HOLDING logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla PRIME Corporate Center

PRIME Corporate Center
Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Tym samym, budowa projektu prowadzonego przez Golub GetHouse, została zakończona po ok. dwóch latach od rozpoczęcia realizacji inwestycji.

 

96-metrowy budynek jest w całości wynajęty przez bank Raiffeisen Polbank, który w PRIME Corporate Center otworzy swoją nową główną siedzibę. Z kolei na powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze powstał jeden z oddziałów banku. Obecnie w budynku prowadzone są prace adaptacyjne związane z przeprowadzką najemcy, które potrwają jeszcze przez najbliższe tygodnie.     

 

Generalnym wykonawcą inwestycji PRIME Corporate Center jest firma Warbud. Za jej projekt architektoniczny odpowiada pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, która współpracuje lokalnie z firmą Epstein. Biurowiec oferujący łącznie 20 148 mkw. powierzchni najmu został zrealizowany zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie Bardzo dobry.

 

Golub GetHouse to jest firmą deweloperską i inwestycyjną, która od ponad 50 lat dostarcza pełen zakres usług na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Warszawie Golub GetHouse zrealizował dotychczas takie inwestycje biurowe jak: Warsaw Financial Center, International Business Center oraz Warsaw Corporate Center. Obecnie wspólnie z Mennicą Polską, firma realizuje także projekt Mennica Legacy Tower – 130-metrową wieżę oraz sąsiadujący z nią budynek.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra