PRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSawig Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTorus logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoSchüco International Polska logoHexagon logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoEcophon Saint-Gobain logoTétris Poland logoWOMAK HOLDING logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logo

Quad/Graphics z biurem w Olivia Four

OBC z lotu ptaka
OBC z lotu ptaka
Amerykańska firma otworzy w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre kolejne w Polsce Centrum Usług Wspólnych. W biurze znajdującym się w budynku Olivia Four prace znajdzie 100 grafików i informatyków.

Amerykańska firma – Quad/Graphics – otworzy w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre Centrum Usług Wspólnych. W biurze znajdującym się w budynku Olivia Four prace znajdzie 100 grafików i informatyków. Firma jest globalnym dostawcą usług poligraficznych przeznaczonych dla wydawców czasopism, katalogów oraz materiałów reklamowych. W jej polskich oddziałach pracuje ponad 1700 osób.

 

Gdańsk jest już kolejnym miastem, po Pile i Wyszkowie, w którym Quad/Graphics otwiera swoje Centrum Usług Wspólnych. Pracujące w gdańskim biurze osoby będą wykonywać szeroki zakres prac graficznych oraz informatycznych na rzecz amerykańskich kontrahentów. Udowodniliśmy, że wiedza merytoryczna oraz umiejętności językowe naszych pracowników są na poziomie gwarantującym sprawne świadczenie tego typu usług. Działalność offshoringową z sukcesem prowadzimy już w dwóch innych lokalizacjach i dalej chcemy ją rozwijać – powiedział Jakub Dyląg, dyrektor zarządzający Quad/Graphics Europe.

 

Jednym z czynników, które zachęciły firmę do otwarcia nowego biura w Gdańsku, jest oferta edukacyjna miasta i chęć do współpracy ze strony przedstawicieli lokalnych szkół wyższych i ponadgimnazjalnych. Uważamy, że dynamicznie rozwijające się Trójmiasto jest atrakcyjnym miejscem dla biznesu – mówi Jakub Dyląg. Liczymy także na owocną współpracę z lokalnymi szkołami m.in. Akademią Sztuk Pięknych czy Politechniką Gdańską, które kształcą studentów w pożądanych przez nas kierunkach i pomogą nam wyłowić wiele młodych talentów – dodaje.

 

Centrum usług wspólnych obsługujące procesy graficzne to zupełna nowość w Trójmieście i z pewnością jeden z niewielu takich projektów w skali całego kraju. Lokalizacja Quad Graphics w naszym regionie stwarza niepowtarzalne możliwości pracy w branży kreatywnej, którą chcemy tutaj rozwijać – mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

Quad/Graphics, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w ponad 50 zakładach produkcyjnych znajdujących się w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Europie.

 

Olivia Four jest 11-piętrowym biurowcem klasy A, który powstał w ramach czwartego etapu inwestycji Olivia Business Centre. Obiekt oferuje ponad 14 700 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Wśród grona najemców oddanego do użytku w 2014 r. biurowca znajdują się takie firmy jak: Acxiom, Allianz, Alnet Systems, Atos, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, LOTOS-Air BP, Moore Stephens, Omida Logistics, Playsoft czy Schibsted Tech Polska. W Olivia Four znajduje się również miejsce dla start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. M.in. z myślą o nich parter, pierwsze i drugie piętro budynku zostało przeznaczone na przestrzeń rozwoju innowacji O4, łączącą w sobie multimedialne centrum konferencyjne, różnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń coworkingową z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalną.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra