Ocean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoALLCON INVESTMENT logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoTriGranit Corporation logoTétris Poland logoHexagon logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoEcho Investment logoArchicom logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoWOMAK HOLDING logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Na krakowskim Podgórzu rośnie nowy biurowiec

Hexagon
Hexagon
Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową.

Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową. 4-kondygnacyjna inwestycja dostarczy na rynek ok. 2600 mkw. przestrzeni użytkowej. Do dyspozycji użytkowników budynku oddany zostanie również parking z 38 miejscami postojowymi, który znajdzie się na kondygnacji podziemnej. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano na III kw. br.

Biurowiec podzielony zostanie na lokale biurowe o różnej wielkości – od małych, 2-3-osobowych pomieszczeń, poprzez większe lokale posiadające własne węzły sanitarne, do dużych biur typu open space z salą konferencyjną. Metraż dostępnych pomieszczeń mieści się w przedziale od 28 do 217 mkw. Lokale biurowe będą przeznaczone do sprzedaży, z możliwością ich późniejszego wynajmu.      

Inwestorem i wykonawcą budynku są spółki JR HOLDING SA i Forbau sp. z o.o. JR HOLDING SA to spółka notowana na GPW NewConnect, działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, a także odnawialnych źródeł energii, głównie fotowoltaice. Firma jest właścicielem nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych w centrach miast w województwach małopolskim, śląskim i lubuskim. Z kolei Forbau sp. z o.o. jest spółką, która zajmuje się wykonawstwem w segmencie usług budowlanych. W portfolio współrealizacji firmy znajdują się takie inwestycje, jak m.in. Stadion Narodowy w Chorzowie, Krakowskie Centrum Kongresowe ICE, Małopolski Ogród Sztuki, budynki inwestycji Rondo Business Park w Krakowie, a także Jagielloński Park i Inkubator Technologii.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra