Art-Deweloper Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoDorbud S.A. logoTriGranit Corporation logoNowy Styl Group logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Świętojańska Office Building zyskała nowego najemcę

Firma Transcom Worldwide Poland, działająca w branży BPO (Business Proces Outsourcing), stworzy ponad 250 miejsc pracy dla białostoczan.

Spółka Transcom Worldwide Poland, działająca w Polsce od 2003 roku, otworzyła swój trzeci oddział w biurowcu w centrum Białegostoku. Świętojańska Office Building, w którym pracuje już 55 pracowników firmy, położony jest przy ul. Świętojańskiej 12. Budynek o powierzchni całkowitej ok. 8000 mkw. zaprojektowano z myślą o potrzebach najemców głównie z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Podejście i otwartość mieszkańców, pomoc władz miasta jest dla nas ogromnym wsparciem podczas uruchamiania naszego nowego biura w stolicy województwa podlaskiego. Oczywiście za to wsparcie wszystkim bardzo dziękujemy i żywimy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do rozwoju Białegostoku i całego regionu – mówi Marek Szul, Country Manager Transcom Poland.

 

Według branżowych ekspertów Białystok ma ogromny potencjał w rozwoju centrów outsourcingowych. Świadczą o tym działania miasta przy tworzeniu warunków dla rozwoju branży BPO, polegające m.in. na przygotowaniu gruntów inwestycyjnych. Działania zachęcające przedsiębiorców, by tworzyli jak najwięcej pracy dla białostoczan to nasz priorytet. Obecność w naszym mieście tak dużego przedstawiciela branży BPO to najlepszy dowód na to, że przynoszą one efekty – mówi Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

 

Transcom Worldwide Poland nie jest pierwszą firmą outsourcingową, która zdecydowała się na lokalizację w tym mieście. Pierwsza z nich rozpoczęła swoją działalność na terenie kompleksu zlokalizowanego przy ul. Węglowej. Przy współpracy z miastem powstaje kolejna inwestycja kompleksu biurowego, w którym inwestor chce pomieścić nawet 1000 stanowisk pracy.  

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra