Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoSawig Invest Group logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBREMA Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoWOMAK HOLDING logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoTorus logoHexagon logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO Boston Scientific najemcą w Q22

Q22
Q22
Kolejna firma wprowadza się do biurowca Q22. Tym razem jest to Boston Scientific Corporation.

W Q22 Boston Scientific zajmie 2000 mkw. powierzchni biurowej. Z radością witamy w Q22 tak innowacyjną firmę, jak Boston Scientific – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Boston Scientific Corporation łączy przeprowadzkę do Q22 z rozwojem swojej działalności w Polsce. Jest to amerykańska firma projektująca i produkująca aparaturę medyczną, którą wykorzystuje się w medycynie interwencyjnej. Dotychczas polski oddział firmy zajmował się jedynie sprzedażą hurtową aparatury medycznej. Teraz zamierza poszerzyć działalność i otworzyć centrum szkoleniowe.

 

Boston Scientific jest firmą odnoszącą sukcesy w dziedzinie inżynierii biomedycznej. Zajmuje się ona opracowywaniem technologii dla minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Boston Scientific zatrudnia ponad 25 tys. osób w 26 swoich siedzibach. Każdego roku na badania nad nowymi technologiami przeznaczają oni 25 miliardów dolarów.

 

Poziom wynajmu Q22 to niemal 70 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Biurowiec realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy. Swoim najemcom Q22 oferuje 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Uzyskał go z wynikiem 79,1 proc. i jest to jeden z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt Q22 przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra