Echo Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTorus logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSawig Invest Group logoDorbud S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoHexagon logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logo

Relokacja w Metropolitan

Metropolitan
Metropolitan
Międzynarodowa kancelaria prawna Gide Loyrette Nouel pozostaje w budynku Metropolitan. Przeniesie się ona jedynie na nową powierzchnię.

Gide Loyrette Nouel podpisała wieloletnią umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Metropolitan. Kancelaria prawna przeniesie się na nową powierzchnię zlokalizowaną na dwóch piętrach budynku.

 

Udało nam się sprawnie sfinalizować transakcję najmu w budynku Metropolitan, którego właściciel przeprowadzi pełną modernizację systemów technicznych zapewniając nam odpowiednio wysoki komfort pracy. Dodatkowo, nie rezygnując z prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, przeniesiemy się na najlepszą powierzchnię w budynku, co z pewnością docenią nie tylko nasi pracownicy, ale także nasi klienci – komentuje Jerzy Rajkow-Krzywicki, dyrektor ds. Administracji i Projektów w kancelarii Gide Loyrette Nouel.

 

Najemcę w procesie poszukiwania powierzchni biurowej w Warszawie reprezentował BNP Paribas Real Estate Poland. Relokacja w ramach budynku Metropolitan to również sygnał, że istniejące budynki mają wciąż sporo do zaoferowania, nie wymuszając jednocześnie na najemcach daleko idących kompromisów – stwierdziła Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Gide Loyrette Nouel to jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych, które rozpoczęły działalność w Polsce po przemianach ustrojowych. Obsługiwała ona wiele znaczących projektów, np. związanych z prywatyzacjami i transakcjami inwestycyjnymi. Kancelaria specjalizuje się we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Wśród klientów kancelarii znajduje się wiele spółek z indeksu WIG-30 m.in.: KGHM, PGNIG, Grupa Azoty, mBank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Bank ING, PGE, PKN Orlen, Energa, Orange oraz Asseco.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra