Dorbud S.A. logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoTriGranit Corporation logoBusiness House logoEcophon Saint-Gobain logoALLCON INVESTMENT logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHexagon logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Nowe biura w centrum Wrocławia

Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Wrocławski rynek wzbogaci się o nowe powierzchnie biurowe i usługowe. W IV kw. br. na przyjęcie najemców gotowy będzie budynek Rynek 49.

Zlokalizowany w zabytkowych murach kamienicy obiekt dostarczy na wrocławski rynek ponad 2000 mkw. powierzchni najmu. Wnętrza tego budynku zostały przebudowane tak, by odpowiadać współczesnym standardom. Rynek 49 to inwestycja, która integruje nowoczesne wnętrza o komercyjnym przeznaczeniu z zabytkowym otoczeniem budynku.

 

Rynek 49 to budynek pięciopiętrowy. W podziemnej kondygnacji zlokalizowane będą pomieszczenia techniczne. Parter i I piętro obiektu przeznaczone są na powierzchnie usługowe, a wyższe kondygnacje (od II piętra do V) zagospodarowane będą przez biura. Istnieje także możliwość adaptacji poddaszy na przestrzenie biurowe. Zarówno powierzchnie usługowe, jak i biurowe, zaprojektowane są jako przestrzenie typu open space, które najemca może dowolnie zaaranżować. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Immobillo Group.

 

Rynek 49 to zrewitalizowany budynek znajdujący się na działce przy ul. Igielnej. Jest to dawny, zabytkowy dom handlowy, który został wpisany do Rejestru zabytków. Obiekt został zaprojektowany w 1901 r. przez firmę architektoniczną braci Richarda i Paula Ehrlichów dla firmy Trautner. Są oni twórcami fasady, którą można oglądać obecnie. Budynek reprezentuje unikatowy neomanieryzm, czyli styl łączący secesję z manieryzmem. Renowacja obiektu zakończy się pod koniec 2016 r. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra