City Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWOMAK HOLDING logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSawig Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoAgrobex Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHexagon logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Zbliża się Projekt BMS 2016

Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej. Bezpłatna rejestracja uczestników wydarzenia obowiązuje jeszcze przez kilka dni.

Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 odbędzie się 12-13 października 2016 r.  Będzie to spotkanie z praktykami z sektora rozwiązań w obszarze zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej. Będą oni dyskutować o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku. Miejscem spotkania jest w Hotel Magellan Spa & Business zlokalizowany w centralnej Polsce w miejscowości Wolbórz.

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy, jak choćby IoT (Internet of Things) czy kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Problematyka została ujęta w trzech obszarach funkcjonowania, takich jak: technologia – integracja – efektywność

Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

W wydarzeniu swój udział zapowiedzieli eksperci ze znajomością problematyki efektywności i energooszczędności. Wykłady i panel dyskusyjny poprowadzą reprezentanci instytucji i stowarzyszeń branżowych (np. KAPE, PLGBC). Do dyskusji włączą się praktycy tematyki BMS i komercyjnych zastosowań. Przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach.

Program konferencji dostępny jest na stronie: www.projektbms.pl/agenda. Opisy tematów prelekcji oraz profile prelegentów można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl/prelekcje.

Uczestnicy do dyspozycji będą mieć część ekspozycyjną, która umożliwi im prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna.

Bezpłatna rejestracja obowiązuje do 31 sierpnia br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.projektbms.pl/rejestracja. Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl .

Tagi: Lockus
Napisz pierwszy komentarz
mantra