PRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcho Investment logoTorus logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoSawig Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoLC Corp S.A. logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo

Wybrano Facility Managera GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Firma City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. została Facility Managerem warszawskiego biurowca GreenWings Offices.

City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. należy do grupy AB City Service, która zatrudnia ponad 3500 specjalistów technicznych i działa na rynkach: hiszpańskim, państw bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jestem przekonany, że dokonaliśmy właściwego wyboru i bardzo się cieszę, że nasz wybór padł właśnie na doświadczoną i cenioną firmę z grupy AB City Service – podkreślił Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 

Jak poinformował Remigijus Jakubauskas, prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o., specjaliści techniczni firmy oglądali już biurowiec. Jest w nim dużo najnowocześniejszej automatyki. Chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać, iż w GreenWings Offices włożono nie tylko duże środki finansowe, ale również serce projektantów – stwierdził, dodając, iż cieszy się z otrzymanego zaufania. W całej Europie nasza firma działa tak, że nie tylko podtrzymuje stan techniczny powierzony nam do zarządzania, ale także jesteśmy doradcami naszych klientów w kwestii tego, co można polepszać i unowocześniać wraz z upływem czasu i rozwojem nowych technologii. Jestem przekonany, że nasza współpraca z właścicielem GreenWings Offices będzie się układała znakomicie – podsumował prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o.

Napisz pierwszy komentarz
mantra