Olivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCity Space logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcho Investment logoDorbud S.A. logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoTétris Poland logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoTriGranit Corporation logoHexagon logoPartner Capital Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoALLCON INVESTMENT logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

EKO PRIME Corporate Center pnie się coraz wyżej

PRIME Corporate Center
PRIME Corporate Center
Powstający przy ul. Grzybowskiej 78 w Warszawie budynek PRIME Corporate Center osiągnął już wysokość 17 pięter.

Firma Warbud, generalny wykonawca inwestycji PRIME Corporate Center zakończył już budowę nadziemnego podium obiektu. Obecnie trwa realizacja konstrukcji kolejnych pięter trzonu wieży. Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem, w tempie jednej kondygnacji naziemnej w ciągu 5 dni, dzięki czemu osiągnięcie docelowej wysokości 23 pięter powinno odbyć się w czerwcu br.

 

Na podziemnych kondygnacjach, przeznaczonych na garaż z ponad 190 miejscami postojowymi, trwają prace tynkarskie i malarskie, wykonana została już większość instalacji. Z kolei na części powierzchni biurowych odbywają się prace murarskie, a także wykonywane są instalacje elektryczne i mechaniczne. W pomieszczeniach technicznych pracownicy Warbudu przygotowują warstwy wykończeniowe posadzek oraz instalują izolację akustyczną. Ponadto rozpoczęły się już przygotowania do przyłączenia instalacji telekomunikacyjnych i grzewczych.

 

W najbliższym czasie rozpoczną się prace wykończeniowe na powierzchni najmu, obejmujące m.in. docelowe rozprowadzenie instalacji, wykonywanie podłóg podniesionych, w późniejszym okresie sufitów podwieszonych oraz pozostałych elementów wykończenia i wyposażenia przeznaczonego dla najemcy. Kolejne tygodnie generalny wykonawca  przeznaczy na kontynuację robót żelbetowych, układanie elewacji, prace wykończeniowe powierzchni wspólnych, instalacje mechaniczne, elektryczne, w tym elektryczne słaboprądowe oraz izolację dachu.

 

Głównym najemcą PRIME Corporate Center został Raiffeisen Polbank, który zajmie ponad 95 proc. powierzchni dostępnej w budynku, w tym całą przestrzeń handlowo-usługową na parterze. Cieszy nas, że budowa PRIME Corporate Center przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem i już w pierwszej połowie 2016 roku bank Raiffeisen Polbank będzie mógł wprowadzić się do swojej nowej głównej siedziby – komentuje Czarek Jarząbek, Współwłaściciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse.

 

PRIME Corporate Center przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, współpracująca lokalnie z firmą Epstein. W biurowcu o powierzchni 21 000 mkw., charakteryzującym się przeszkloną elewacją znajdzie się taras z panoramicznym widokiem na Warszawę, parkingiem dla rowerów, wygodnym podjazdem pod główne wejście oraz restauracją. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra