Tétris Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoBREMA Sp. z.o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTriGranit Corporation logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Wrocławski oddział Deloitte w kompleksie biurowym Dominikański

Kompleks Dominikański
Kompleks Dominikański
Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

 

Oddział firmy we Wrocławiu, w którym obecnie pracuje przeszło 100 osób, jest jednym z najszybciej rozwijających się biur Deloitte w kraju. Z powodu dynamicznego rozwoju gospodarczego regionu i potencjału w nim tkwiącego, wrocławskie biuro odgrywa dużą rolę w realizacji strategii firmy. Dolny Śląsk jest jednym z liderów innowacyjności, dlatego nasze wrocławskie biuro jest dla Deloitte jednym z wiodących w Polsce – mówi Bartłomiej Suszko, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte, szef wrocławskiego oddziału.

 

W nowej siedzibie znajdą się spółki tj.: Deloitte Doradztwo Podatkowe, Deloitte Polska (dawniej: Deloitte Audyt) oraz Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza. Wrocławski oddział firmy świadczy usługi w zakresie CIT, PIT, VAT oraz podatku od nieruchomości. Oprócz warszawskiej centrali i biura we Wrocławiu, Deloitte posiada także oddziały w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie firma zatrudnia w Polsce 1800 osób.

 

Kompleks Dominikański znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy skrzyżowaniu ul. Oławskiej oraz Piotra Skargi i Wierzbowej. Prace związane z realizacją inwestycji trwały przeszło dwa lata. W maju br. oddany do użytku został budynek A wraz z zrewitalizowanym, XVIII-wiecznym Pałacem Oppersdorfów, czyli obiektem C. Całkowita powierzchnia najmu, którą oferuje kompleks, to 40 000 mkw., z czego ponad połowa znajduje się w nowo powstałym budynku B, który w sierpniu br. otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Za projekt Dominikański odpowiedzialna jest pracowania architektoniczna medusa group. Generalny wykonawcą inwestycji jest Skanska.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra