TriGranit Corporation logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSawig Invest Group logoTorus logoBREMA Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoWOMAK HOLDING logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoBusiness House logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoHexagon logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Comarch z kolejną inwestycją w krakowskiej strefie ekonomicznej

SSE7
Z lotu ptaka
W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada ogłoszono przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji. Nowy budynek biurowy SSE7 znajdzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. prof. Życzkowskiego w Krakowie. Realizacja projektu, który uzyskał już pozwolenie na budowę, rozpocznie się w marcu przyszłego roku i potrwa 18 miesięcy.

 

W ramach inwestycji powstanie biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 19 844 mkw. wraz z infrastrukturą techniczną, a także zagospodarowany zostanie teren koło budynku. Cały projekt powstał w pracowni Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Budynek będzie składał się z garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla 157 samochodów oraz 86 rowerów, parteru, 4 pięter użytkowych, a także kondygnacji technicznej na dachu biurowca. Na parterze znajdą się powierzchnie usługowe, natomiast na piętrach przestrzeń biurowa. Część frontowa obiektu, od strony południowej, będzie przeznaczona na siedzibę biur Comarch, a część od strony północnej – na wynajem lub wykorzystana przez firmę. Przestrzeń biurowa w części przeznaczonej dla potrzeb Comarch wykończona zostanie „pod klucz”. Z kolei powierzchnie biurowe i usługowe w części dedykowanej pod wynajem oddane będą w tzw. standardzie „Core & Shell”. Biurowiec poddany zostanie certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Na dachu obiektu zlokalizowana będzie instalacja ogniw fotowoltaicznych, która częściowo pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
mantra