BREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcophon Saint-Gobain logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoWOMAK HOLDING logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoALLCON INVESTMENT logoDorbud S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoTriGranit Corporation logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Walter Herz wyłącznym agentem Postępu 3

Postępu 3
Postępu 3
Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela.

Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela. Inwestycja oddana została do użytkowania w 2005 r. Projekt złożony jest z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, które łączy przeszklone przejście. Cały kompleks cechuje się modernistycznym wyglądem, którego inwestycji nadaje tektonika i kolorystyka elewacji oraz rodzaj detalu zastosowanego przez architektów z pracowni Arkus.

Projekt oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B+. W inwestycji dostępne moduły o metrażu od 120 mkw. do 2000 mkw. powierzchni usytuowanej na jednym piętrze. Ponadto jeden budynek o przestrzenni ok. 6000 mkw. spełnia warunki do adaptacji na cele hotelowe.   

Właścicielem warszawskiego kompleksu znajdującego się w dzielnicy Mokotów jest Grupa Kapitałowa WAN, która dział na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Działalność grupy obejmuje segment mieszkaniowy, biurowo-usługowy oraz magazynowy. Firma zgromadziła portfel inwestycyjny, w którym znajdują się nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Płocka i Mazur. WAN w dlaszym ciągu rozwija portfolio swoich projektów i przygotowuje do realizacji m.in. centrum logistycznego pod Warszawą oraz kolejnych inwestycji biurowych i mieszkaniowych.
 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
mantra