Sawig Invest Group logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoBREMA Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoEcophon Saint-Gobain logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoCOTEX Office Centre logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

19 snów na placu Europejskim

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland.
W pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim będzie można podziwiać wystawę „19 snów Olbińskiego”. Prace polskiego artysty Rafała Olbińskiego będzie można oglądać od 17 września do 20 listopada br.

Już od 17 września w pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim pojawi się wystawa „19 snów Olbińskiego”, która stanowi zestawienie 19 prac światowej sławy artysty – Rafała Olbińskiego. Przedstawiają one krajobrazy z pogranicza jawy i snu. Jest to wystawa bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych osób.

Rafał Olbiński otrzymał już ponad 150 nagród za swoje prace. Wśród nich są też złote i srebrne medale przyznawane przez Klub Dyrektorów Artystycznych w Nowym Jorku oraz złote i srebrne medale od Towarzystwa Ilustratorów w Nowym Jorku i Los Angeles. Warto zaznaczyć, że Rafał Olbiński jest także autorem muralu „Kocham Warszawę” na placu Europejskim. W wystawie zatytułowanej „19 snów Olbińskiego” zaprezentuje on prace, które stworzył w ostatnich dwudziestu latach.

Wystawa „19 snów Olbińskiego” zainstalowana będzie w pasażu sztuki Art Walk na placu Europejskim. Jest to miejsce dedykowane takim właśnie inicjatywom. Prace zostaną umieszczone w ciekawie zaprojektowanych „oknach” Art Walk. Będą znajdować się tam przez całą dobę. Art Walk znajduje się na placu Europejskim, tuż przy kompleksie Warsaw Spire w Warszawie.

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland – twórcy placu Europejskiego i dewelopera Warsaw Spire. Galeria Art Walk została stworzona zgodnie z koncepcją wpisania sztuki w codzienne życie miasta. Ma ona łącznie 57 m długości i składa się z 20 segmentów. Konstrukcja ta dostosowana jest do całorocznego eksponowania obrazów, rzeźb i instalacji artystycznych. Za projekt Art Walk odpowiada Mac Stopa. 

Napisz pierwszy komentarz
mantra