Business House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoDorbud S.A. logoGhelamco Poland logoTriGranit Corporation logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoTétris Poland logoEcophon Saint-Gobain logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoHexagon logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Inspirowany legendarnym zwycięzcą

Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to jeden z najlepszych w historii koni wyścigowych. Nic więc dziwnego, że taką samą nazwę nosi biurowiec powstający w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

Legenda o wygranych konia Eclipse do dziś pozostaje żywa. Był to kasztanowaty koń pełnej krwi angielskiej. Urodził się on w dniu zaćmienia Słońca, więc otrzymał imię Eclipse (ang. - zaćmienie). Według legend był on niepokonany i w niezwykłym stylu zwyciężał w kolejnych konkursach otrzymując miano najlepszego konia wyścigowego XVIII-wiecznej Anglii. Do jego legendarnej niezwykłości poprzez nazwę nawiązuje biurowiec powstający na ul. Jeździeckiej w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

 

Projekt nowego biurowca cechuje się prostą, nowoczesną formą i praktycznym układem funkcjonalnym. Do dyspozycji małego i dużego biznesu przygotowanych zostanie sześć naziemnych kondygnacji i podziemny parking. Biurowiec Eclipse wyróżnia się nowym podejściem do projektowania przestrzeni biurowej, jakim są elastyczne układy funkcjonalne. Do dyspozycji najemców dostępne są powierzchnie biurowe o powierzchni już od 50 mkw.

 

Biurowiec Eclipse położony jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki na ul. Jeździeckiej 19. Znajduje się on w sąsiedztwie Al. Karkonoskiej. Obiekt dostarcza na wrocławski rynek ok. 1900 mkw. z przeznaczeniem na biura i 260 mkw. powierzchni usługowej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B+. Obiekt Eclipse odpowiadając na współczesne standardy będzie posiadał m.in. reprezentacyjny hol na parterze, urządzenia grzewcze i chłodnicze kat. A czy monitoring. Za komercjalizację biurowca Eclipse odpowiada BC INVESTMENTS Sp z o.o.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra